Opakowanie zawiera 25szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199279 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199279 |
Orginalny Szwajcarski Scyzoryk 8-funkcyjny Translucent-616.
Translucent-616.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414921 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414921 |
CHABA Obroża taśmowa regulowana ozdobna 25mm / 60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0360 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0360 |
Kombinezon Damski Model 70-3A Brown - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| XXL | 110 cm | 116 cm | 90 cm |
| XXXL | 112 cm | 120 cm | 92 cm |
| XXXXL | 114 cm | 126 cm | 94 cm |
| L | 104 cm | 108 cm | 86 cm |
| M | 100 cm | 104 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 100 cm | 78 cm |
| XL | 108 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Trampki Model KBAN1219 Red - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 220X , 5318 ,17541
Numery do celów porównawczych:
5318
17541 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5318AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5318AE |
Sukienka Tracy S80 czarny - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| 38 | 102 cm | 98 cm | 86 cm | 78 cm |
| 40 | 103 cm | 102 cm | 90 cm | 82 cm |
| 42 | 104 cm | 106 cm | 94 cm | 86 cm |
| 44 | 105 cm | 110 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Bailey Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 96-100 cm | 91-93 cm |
| M | 66 cm | 91-95 cm | 88-90 cm |
| S | 65 cm | 86-90 cm | 85-87 cm |
| XL | 67 cm | 101-105 cm | 94-96 cm |
| XS | 65 cm | 84-86 cm | 82-84 cm |
| XXL | 67 cm | 106-110 cm | 97-99 cm |
| XXXL | 67 cm | 111-115 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Diamond Pets Spinka kokardka z ozdobami na krokodylku
Krokodylki można przypinać na różne sposoby. Są lekkie i wygodne.
Rozmiar kokardki 3,5cm, rozmiar krokodylka 4,0cm. KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
Bokserki Model Mleczko 005/04 Navy - Cornette
Bokserki Mleczko to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- zabawny nadruk
Skład: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model VF-115 Tiul Coral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
ZAMSZOWE SZPILKI VICES 9138-14BE CNB9138-14BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Profesjonalne Szelki do Kabury - operacyjne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752465903 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752465903 |
BOZITA Kawałki w galaretce z łososiem i małżami 370 g kartonik
Bozita Feline – kawałki w galaretce z łososiem & małżami: Wysoka zawartość mięsa do 93% Tylko świeże szwedzkie mięso Bez sztucznych barwników, środków smakowych lub konserwujących Macrogard – naturalny środek poprawiający odporność Bez cukru Niska zawartość tłuszczu Bez glutenu z pszenicy Wysoka zawartość naturalnej tauryny zapewnia kotu dobry wzrok oraz zdolności reprodukcyjne Rozmiar: 370 g
Skład: kurczak, łosos (4% w kazdym kawałeczku), małze (4% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, wołowina, weglan wapnia, drozdze
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000 IE, witamina D3 200 IE, witamina E 12mg (all rac octan alfa tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2,0mg (siarczan miedzi (II), pentawodny), mangan 1,8mg (II-III tlenek manganu), cynk 14mg (siarczan cynku, jednowodny), jod 0,1mg (jodan wapnia, jednowodny). Dodatki techniczne: guma kasja 1180mg.
Skład analityczny: białko 8,5%, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókna roslinne 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 4920 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 4920 |
Miseczka metalowa z zawieszką - 0,3l
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Metalowa powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Wymiary/pojemność:
∅9cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5494 |
Sweter Damski Model 40004 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
SZPILKI Z ĆWIEKAMI NF-04D.P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Pakiet Akumulator 3.7V 700mAh Do Sky Hawkeye 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-3 |
DIAMSIL Legowisko owalne ANTARA RÓŻNE KOLORY rozmiar 2, 13002
Wymiary: 47x38x15
Kolorystka: Losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
TRIXIE Rolka z nadzieniem czekoladowym 1 szt. 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2769 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2769 |


_1393923272_ammonia.jpg)