| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T745827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T745827 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miley M-283 Blu scuro Multicolor - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-93 cm | 70-80 cm | 87-90 cm | |
| M | 87-90 cm | 65-75 cm | 84-86 cm | |
| S | 84-86 cm | 60-70 cm | 80-83 cm | |
| XL/M | 87-90 cm | 70-75 cm | 90-94 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kamera Cofania w Ramce Pod Tablicę Rejestracyjną.
Ramce/Podkładce pod Tablicę Rejestracyjną.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sonia Cream - Donna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
BOTANIQA Odżywka LOVE ME LONG - psy długowłose 250 ml
Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja szaty długiej i półdługiej wymagającej odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. Polecany dla psów ras długowłosych takich jak: Yorkshire Teriers, Shih tzu, Charty Afgańskie, Lhasa Apso i psów o zbliżonej strukturze szaty.
Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki rozczesz Pieska i wykąp dokładnie. Do tego celu polecamy Love Me Long Cupuaçu & Shea Shampoo, który idealnie czyści, nawilża i odżywia włos. Zastosowanie szamponu z serii Love Me Long idealnie współgra z odzywką, co zapewnia uzyskanie optymalnych efektów pielęgnacyjnych. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Poświęć więcej uwagi miejscom, gdzie powstaje najwięcej kołtunów. Regularne stosowanie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej jedwabisty i zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak gorący strumień powietrza z suszarki czy zanieczyszczenia powietrza. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką przeczesując od czasu do czasu, aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Rozczesz włos i ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
VITAPOL Wapieńko jabłkowe dla ptaków 35g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2055 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2055 |
Nature\'s Protection Indoor 0.4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sweter Damski Model SWE111 Grey - Lanti
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 92 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
TRIXIE Kaganiec nylonowy rozmiar XXL (obw. kufy 28-38 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19283 |
| EAN | 4011905192833 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19283 |
| EAN | 4011905192833 |
Zestaw 3-Mieczy Samurajskich + Podstawka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952993 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952993 |
Bluzka Model ABK0104 Black - ABG
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Beret Model Pola Grafit - Kamea
Beret POLA to urocze nakrycie głowy, które doskonale układa się na głowie,
- jego główną ozdobę stanowi aplikacja z błyszczącymi koralikami,
- wykonana z ciepłej, miękkiej przędzy lekko zwisająca do tyłu,
- idealna dla Pań ceniących szyk i elegancję.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Vitapol Granulat dla szynszyla 1kg.
Skład: produkty zbożowe 66%, nasiona oleiste 18%, susze z lucerny 16%
Analiza: białko ogólne 17,8%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 13,7%, popiół surowy 9%
Zawiera naturalne witaminy.
Stosować dwa - trzy razy dziennie według zapotrzebowania zwierzęcia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1604 |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone z termostatem 300W/230-300l
| Nazwa produktu | AQn 150 | AQn 200 | AQn 250 | AQn 300 |
| Kod produktu | 103183 | 103184 | 103235 | 103236 |
| Moc (W) | 150 | 200 | 250 | 300 |
| Długość (cm) | 31 | 31 | 37 | 37 |
| EAN | 5905546090209 | 5905546090216 | 5905546090223 | 5905546090230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103236 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103236 |
Spódnica Model K279 Green - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Piżama Damska Model SAL-PY 1034 Light Grey - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- długi rekaw
- długie spodnie
- nogawki zakończone ściągaczami
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- kolor ciemny szary: bluzka zdobiona subtelnym nadrukiem, wzorzyste spodnie
- kolor jasny szary: bluzka w subtelne kwiaty, melanżowe spodnie
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Grace Powder Pink - Mitex
- doskonale przylega do ciała tworząc tzw. \"efekt drugiej skóry\"
- przód i tył zdobiony transparentnymi elementami
- efektowne podcięcie pod biustem sprawia, że jest on wymodelowany i uniesiony
- niewątpliwą zaletą halki Style są regulowane i odpinane ramiączka.
- całości dopełniają złote dodatki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
Tropical Pond Sticks Mixed 4kg.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Szorty Model Monique 033 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Sandra 200 Red - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 85 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |


_2aea44e34d1cd4a9b76be477031c14c_4565.jpg)