| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T723429 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T723429 |
Vitapol Smakers Premium Kolby dla koszatniczki 2szt.
Kolby: są smacznym i pełnowartościowym pokarmem, kompozycja wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych składników sprzyja poprawie apetytu, stymulują trawienie oraz zapewnia zdrowie i witalność
Skład: warzywa 27,6%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 55,2%, owoce 2,4%, inne rośliny 11,6%, produkty piekarnicze 3,2%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1757 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1757 |
Figi niskie Kim White - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Piżama Model Aura 2161 SS/18 K2 Grey - Taro
Skład: bluzka 92% bawełna, 8% poliester, spodenki 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M563 White - Figl
Polyester 45 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Sukienka Teksas sukienka GR696 Black - GrandUA
Skład:
1. 95% poliester 5% elastan; 2. 65% bawełna 25% poliester 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Hiperia White - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
6020-11 Trzpień Wału Wewnętrznego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6020-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6020-11 |
Sukienka Model 16576 Light Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88.5 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M292 SKy Blue - Makadamia
Stylowa sukienka damska o prostym kroju.
- dekolt łódka
- krótki rękaw
- długość midi
- po bokach kieszenie
- przód zdobi wstawka z innego materiału
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z materiału dresowego
Elastan 8 %
Polyester 20 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| 38 | 99 cm | 97 cm | 89 cm | 84 cm |
| 40 | 100 cm | 102 cm | 94 cm | 90 cm |
| 42 | 101 cm | 107 cm | 99 cm | 95 cm |
| 44 | 102 cm | 112 cm | 104 cm | 100 cm |
| 46 | 103 cm | 117 cm | 109 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalne Kajdanki Łańcuszkowe Stalowe, Niklowane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
Funkcja płynnej regulacji prędkości i przyspieszenia sprawia, że w każdych warunkach, podczas wykonywania niesamowitym ewolucji i skoków to Ty w pełni panujesz nad tą niezwyciężoną terenową wyścigówką!2 modele do wyborumodel jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych\"
czerwonejniebieskiej
| W zestawie:Model RTRPilot 2ChAkumulator NIMH Ładowarka sieciowaBateria do pilota |
| Długość zabawki | 35 cm |
| Wymiary opakowania | 33,8 x 19,4 x 9,5 cm |
| Skala | 1:18 |
| Silnik | profesjonalny silnik elektryczny, |
| Kierunki jazdy | 4: przód/ tył, lewo/prawo |
| Sterowanie: | radiowe, dwukanałowe |
| Amortyzatory | 4 |
| Obudowa | elastyczna obudowa, zderzaki |
| Zasięg | ok. 35 m |
| Czas jazdy | ok. 10 - 15 minut |
| Czas ładowania | ok. 2 - 3 h |
| Ładowanie | samochód: ładowarka sieciowa pilot: bateria 1szt. 9V |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 535-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 535-10 |
TRIXIE Szelki regulowane Modern Art Coffe rozmiar M 50 cm - 65 cm / 20 mm
Szerokość: 50 cm - 65 cm
Grubość: 20 mm
Kolor jak na zdjeciu: brązowy/kremowy w łapy
- Wykonane z mocnego nylonu
- Miękkie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16046 |
Kierunkowskazy Diodowe na Lusterka/Zderzaki (2 x 12 LED).
2 x 12 LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414878 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414878 |
ZOLUX Mastery Adult Sensitive Skin dla dorosłych psów o delikatnej skórze 13,5kg
? Tolerancja pokarmowa
? Przywrócenie równowagi immunologicznej Kompletna karma dla dorosłych psów z tendencjami do nietolerancji pokarmowej od 12 miesiąca życia do 9 lat dla psów małych, od 14 miesiąca życia do 8 lat dla psów średnich, od 16 miesiąca życia do 7 lat dla psów dużych, od 18 miesiąca życia do 6 lat dla psów olbrzymich). SKŁAD: suszone mięso drobiowe (kaczka min. 33%), kukurydza, tłuszcz z kaczki , białko kukurydzy, pulpa buraczana, siemię lniane, ryby, olej, strączki bobu, frukto-oligosacharydy (0,3%) i minerały. * Zawiera co najmniej 63%, czyli 31% po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 120 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Środki wiążące : E562/Sepiolit, 1,1 %. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 31 %, tłuszcze i oleje surowe 19 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 5 % popiół surowy 6,5 %, błonnik surowy 2,5 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300017 |
9958-13red Main Blade - Komplet Piór - Czerwone
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-13red |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-13red |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M081 Koral - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
CHABA Obroża odblaskowa 20(+)mm / 46cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_f8eb10151241e315ed13a08072fa6bc_4564.jpg)