Opakowanie zawiera : 2x 10ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734258 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734258 |
Bluzeczka Model B22 Beige - Nife
~Rayon 15 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 60,5 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 61,5 cm | 100 cm |
| 42 | 62 cm | 104 cm |
| 44 | 62,5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
MJX X400 X400-005 Silnik Gówny A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-005 |
- miski biustonosza wykonane z pianki mikro
- skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 641 ,471 ,743,643 ,642 ,6648982 ,66301013
Numery do celów porównawczych:
6648982 ,66301013 ,18037 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6648982AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6648982AE |
AVA STRINGI AV 1050 FONTANA BEŻ
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | M,S |
TETRA AquaArt Discover Line Crayfish Aquarium Complete 30l - krewetkarium / zestaw dla krabów
Zestaw akwariowy dla krewetek Tetra AquaArt 20 l Tetra AquaArt Shrimps Aquarium 20l to doskonały zestaw do hodowli krewetek. akwarium o pojemności 20 litrów wykonane z wysokiej jakości szkła o wymiarach (39 x 27,5 x 32cm) zaprojektowane według nowoczesnego wzoru i wyposażone w wydajny sprzęt filtr można zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz akwarium, gąbka filtracyjna pozwala na kontrolowany rozwój glonów i mikroorganizmów, które stanowią dodatkowy pokarm dla krewetek zestaw zawiera elastyczną rurkę i zawór przeciwzwrotny, które pozwalają na umieszczenie pompy napowietrzającej poniżej poziomu wody duże, proste w obsłudze otwory w pokrywie ułatwiają karmienie ryb i zapewniają wygodny dostęp do sprzętu stabilna pokrywa wyposażona w podłużną lampę fluorescencyjną T5 Sylvania o mocy 8W zbiornik o opływowym kształcie i ściętych brzegach został wykonany z jednolitego szkła o grubości 4 mm w zestawie ponadto: pokarm TetraCrusta Menu 100 ml zapewniający krewetkom i krabom zbilansowaną zróżnicowaną dietę Tetra AquaSafe 100 ml neutralizujący szkodliwe substancje takie jak chlor i metale ciężkie broszurę informacyjną na temat zakładania akwarium do hodowli krewetek i krabów nowoczesne wzornictwo, kolor plastikowych wykończeń: biały łatwa obsługa dzięki najwyższej jakości wykonaniu i wyposażeniu WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211933 |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 8117 Black - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Polyester 17 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model S56 Grey - Makadamia
Długa sweterkowa narzutka.
- komfortowy, swobodny fason
- rękaw długi
- po bokach rozcięcia
- narzutka wykonana jest z bardzo ciepłej, wysokiej jakości przędzy
- modny splot
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 103 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
S107-09 Gear - Zębatki. (1kpl.- 4szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
Podsłuch Nagrywaj. Dźwięk+Obraz (m.in. na ruch),Ukryty w Wieszaku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907993415301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907993415301 |
OBUWIE DAMSKIE Z HAFTEM K1715005BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Ręczny Wykrywacz Do Rewizji Osobistej, Drobinek Metalu itd.
Wykrywania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415192 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415192 |
Specific CID DIGESTIVE SUPPORT 8 kg
Nie zawiera syntetycznych barwników, dodatków smakowych oraz składników modyfikowanych genetycznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Spodnie Damskie Model M556 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
NIKE STUDIO TRAINER 2 684897-015 CNB684897-015 Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
WIĄZANE WYSOKIE TENISÓWKI 082Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Żółty |
Torba - plecak ratowniczy 100l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735477 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735477 |


_1393921380_T301292_p00_a01_v001.png)