pH, KH, GH, NO2, NO3 + Cl2
Paski testowe do badania składu wody, umożliwiają szybkie i dokładne określenie 6 najważniejszych parametrów wody w akwariach słodkowodnych.Za pomocą testu Tetra 6 in 1 można w prosty i szybki sposób określić:
- twardość ogólną wody
- twardość węglanową wody
- zawartość azotanów (NO2)
- zawartość azotanów (NO3)
- zawartość chloru (Cl2)
- wartość pH
- test wystarczy na ok. 25 pomiarów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175488 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1692 Grey - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
LORDSY MOKASYNY CZARNE N76 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model K289 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Yvette PPW pas do pończoch biały - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Wymiary: 46 x 30 x 32 cm.
Waga: ok 1,1kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-HR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-HR |
Spodnie Damskie Model MOE195 Red - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 106 cm | 84 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| XL | 103 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model L018 White - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 60 cm | 94 cm |
| 42 | 67 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
ŚNIEGOWCE Z USZKAMI SZARE DD38 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Przedłużany żakiet Model Z04 Sea - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 85,5 cm | 46,5 cm | 103 cm |
| 38 | 86 cm | 46,5 cm | 107 cm |
| 40 | 86,5 cm | 46,5 cm | 111 cm |
| 42 | 87 cm | 46,5 cm | 115 cm |
| 44 | 87,5 cm | 46,5 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Sukienka Model 16575 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88.5 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 112 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-104 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z falbankami B82 Ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE282 Coral - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 98 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bluzka Model Elina White - Babell
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Długi Pistolet Skałkowy z 1830r. (dekoracyjny) + Zapalniczka Żarowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862181 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862181 |
Sukienka crocus S13B Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 86 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L027 Pink - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| M | 105 cm | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| XL | 105 cm | 108 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Mata Plażowa - Świnka Peppa - 75x150cm
Wymiary: 75x150 cm
Materiał: 100% PVC
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7825 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7825 |
Sera Viformo 250ml.- Pokarm dla sumików w tabletkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Nestor Pokarm dla małych gryzoni 3l.
Po każdym użyciu pojemnik może być szczelnie zamknięty, co ułatwia przechowywanie pokarmu.
Skład: pszenica, kukurydza, owies bezłuskowy, płatki kukurydzy, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, chleb świętojański 7%, płatki grochu, granulat witwminowy, susz jabłka 4%, kardi, proso, sorgo, siemię lniane, susz marchewki 1,0%, orzechy, granulat kukurydziany, susz buraków 0,5%, pestki dyni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |


_1393921176_110-175488-00.jpg)