~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Szorty Lesley PS08 Gray - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 68 cm |
| M | 72 cm |
| S | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Analiza odżywcza: Białko 47%, Oleje i Tłuszcze 19,7%, Popiół 10%, Błonnik 3%, Wapno 2,12%, Fosfor 1,37%, Witamina A 12000 j/kg, Witamina D3 1200 j/kg, Witamina E (alfa- tokoferol) 600 j/kg, Miedź (siarczan miedzi) 14 mg/kg. Tauryna 0,183%. Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia bogate w Witaminę E. Karma zawiera poniżej 15% węglowodanów. Nie zawiera sztucznych barwników, przypraw ani konserwantów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
MUSZKIETERKI NA OBCASIE PE109P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eleni M-188 White/Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 98-104 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 102-108 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Virginia M-206 Menthol - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Parisa Beige/Cream - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Eco-Tu Black - Wolbar
Skład: 90% bawełna, 7% elastan, 3% poliamid.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
ELEGANCKIE CZÓŁENKA LEI16-2815S Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI SLIP-ON LICOWE NIEBIESKIE XL08P L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kamizelka Damska Model K308 Black - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Halka Model 4126 Ecru - Mewa
Elegancka halka w klasycznych kolorach.
- prosty krój
- okrągły dekolt
- szersze, komfortowe ramiączka
- pionowe cięcia
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm |
| 56 | 140 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Aqua Nitrate Minus - środek do redukcji azotanów 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T148659 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T148659 |
- wykonane z delikatnej siateczki
- z przodu koronkowe wstawki
- brzegi wykończone ozdobną koronkową taśmą
- do kompletu polecamy biustonosz 1127
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
VITAPOL Siano dla gryzoni 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1047 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1047 |
Spódnica Model K056 Red - Katrus
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czerwony |
Płaszcz Damski Model K406 Ecru - Lenitif
Polyester 20 %
wełna 45 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Shoreline 012 Milk - Violana
Polyester 60 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Ogromny Zdalnie Sterowany Monster Truck + Pilot.
Wysokiej Jakości Duży Zdalnie Sterowany Samochód Monster Truck +
+ Pilot!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154437 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154437 |


_67695.jpg)