~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model MOE146 Grey - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
GF Kurtka czarna SOFTSHELL U70/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Halka Model Mara Black - Unikat
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| XL | 108-114 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1523 Ecru - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sum-Plast Miska 0 0,2l. plastikowa
Pojemność: 0,2l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Podsłuch Otoczenia (zasięg cały świat!) Ukryty w Ładowarce Samochodowej USB + Zapis + VOX itd.
Szpiegowska Wielofunkcyjna Wtyczka/Ładowarka Samochodowa USB/
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734153619 |
Bluzka Model A108 Blue - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Poncho model 30012C Graphit - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Specjalistyczny Model Mammi Powder Pink - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M450 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Figi wysokie F-01P Teresa Black - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model M474 Black - Figl
Skład: 30% wiskoza, 66% poliester, 4% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Spódnica model T202/6 Red - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 57 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 57 cm | 98 cm | 76 cm |
| S | 57 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 57 cm | 110 cm | 88 cm |
| XXL | 57 cm | 116 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Perfecta Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 104-126 cm |
| S/M | 82-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
AQUA EL Wkład gąbkowy do pomp PF-2/PFN-1500
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101204 |
Aquael Filtr wewnętrzny TURBO 500N
Filtr AQUAEL TURBO FILTER jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Zapewnia na starcie podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. Umożliwia zastosowanie dowolnych wkładów filtracyjnych biologicznych i chemicznych z oferty AQUAEL, takich jak: BioCeraMAX Pro 600, BioCeraMAX Pro 1200, BioCeraMAX Pro 1600, ZeoMAX PLUS, CarboMAX PLUS, NitroMAX PRO, PhosMAX BASIC i PhosMAX PRO. Szczelna komora wirnika wpływa na ich wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Wszystkie modele filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER są wyposażone w specjalne przyssawki amortyzujące, które tłumią ewentualne drgania przenoszone na szybę i dodatkowo wyciszają pracę urządzenia. Większe modele TURBO FILTER 1000, 1500 i 2000 zostały wyposażone w ceramiczną oś wirnika, co wpływa na ich cichą pracę i gwarantuje ich trwałość. Specjalna konstrukcja filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER umożliwia ich rozbudowę i napełnianie pojemników na media dowolnymi mediami filtracyjnymi, w zależności od potrzeb. Zestaw startowy zawiera: pojemnik na media sypkie o pojemności: 250 ml dla modelu TURBO FILTER 500 oraz 625 ml dla modeli TURBO FILTER 1000, 1500 i 2000, startowe wypełnienie wkładem do filtracji biologicznej BioCeraMAX Pro 600, gąbkę o odpowiednio dostosowanej gęstości, co umożliwia utrzymanie wysokich parametrów filtracyjnych w jak najdłuższym czasie. Istnieją 3 konfiguracje instalacji filtra TURBO: sama gąbka, sam pojemnik i pojemnik plus gąbka. Pojemniki na media filtracyjne, dostępne również jako akcesoria, można dowolnie zestawiać w kolumnach, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi ich łatwego łączenia. Za pomocą takiego zabiegu przekształcimy filtr w specjalistyczne urządzenie o niespotykanych parametrach filtracyjnych, co najważniejsze, precyzyjnie dostosowane do naszych potrzeb.
| Nazwa Produktu | Wymiary bez opakowania szer.-gł.-wys. [mm] | Wymiany opakowania jednostkowego [mm] | Rekomendowana pojemność akwarium [l] | Zużycie energii [W] | Maksymalna wydajność filtra | Kolory |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TURBO 500 (N) | 70x76x239 | 130x70x190 | MAX 150 | 4,4 | 500 | czarny |
| TURBO 1000 (N) | 101x113x303 | 185x90x250 | 150 - 250 | 11 | 1000 | czarny |
| TURBO 1500 (N) | 101x122x324 | 185x90x250 | 250 - 350 | 22 | 1500 | czarny |
| TURBO 2000 (N) | 101x122x324 | 185x90x250 | MAX 350 | 27 | 2000 | czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109401 |


_113516.jpg)