| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 91-95 cm | 89-93 cm |
| S | 86-90 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Vitapol Smakers kolby dla gryzoni i królików 3w1(orzech-owoce leśne-popcorn)
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 28,00% |
| produkty piekarnicze | 41,00% |
| owoce oleiste | 16,00% |
| owoce |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
Koszulka Model U-804 Szafir - Excellent Beauty
Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z satyny w szafirowym kolorze
- miękkie, trójkątne miseczki
- z przodu wstawki z kuszącej koronki oraz eleganckiej gipiury
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- ramiączka pokryte gipiurą
- odkryte plecy
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Niebieski |
PROZOO Boxby Puppy snack mini hearts - przysmaki dla szczeniąt 100g
Analiza: Białko 28%, Tłuszcz 2%, Popiół 2%. Błonnik 1% Wilgotność 34%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | P010779 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | P010779 |
Szorty Spodenki Model 133 beż - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 84-90 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm czaszki na czarnym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
SERA Discus Granules - pokarm granulowany dla paletek 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Stringi Model VS-273 Seledyn - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model S002 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 92 cm |
| M | 63 cm | 88 cm |
| S | 61 cm | 84 cm |
| XL | 65 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model LS166 Light Grey/Powder - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 77 cm | 118 cm | 160 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
negatoskopy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty
DANE TECHNICZNE
wymiary ekranu: 240 x 300 mm
wymiary: 370 x 310 x 70 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
Sukienka Model Ann S73 1215 Coral - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 33-4 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 76-82 cm |
| M | 86-96 cm | 70-78 cm |
| S | 80-92 cm | 68-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Mastery Adult Essential Maintenance dla psów aktywnych 3kg
- Zdrowa skóra i błyszcząca sierść
- Zdrowe i silne zęby Kompletna karma dla dorosłych normalnie aktywnych psów (od 12 miesiąca życia do 9 lat dla psów małych, od 14 miesiąca życia do 8 lat dla psów średnich, od 16 miesiąca życia do 7 lat dla psów dużych, od 18 miesiąca życia do 6 lat dla psów olbrzymich). Skład: suszone mięso, kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, gotowane ziarna soi, białko kukurydzy, siemię lniane, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. * Zawiera co najmniej 60 % mięsa, czyli 28 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 120 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 27 %, tłuszcze i oleje surowe 18,5 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4% popiół 7,5 %, błonnik surowy 2,5 %, wapń 1,4 %, fosfor 1 %. Energia metaboliczna 380 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300011 |
MALFARB emulsja biała akrylowa wewnętrzna 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MALFARB |
| Kod producenta | malfarb10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MALFARB |
| Kod producenta | malfarb10 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 124 Black - Lupo Line
Skład surowcowy 85% poliamid, 15% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
GOURMET GOLD Łosoś i kurczak w sosie 85g
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4 % kurczaka),ryby i produkty rybne ( w tym 4 % łososia), zboża, składniki mineralne, cukry
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
BOTKI GLANY Z ĆWIEKAMI CZARNE RT-0029 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Frontline dla psów od 20kg do 40kg L
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Kabura Skórzana na Pistolet, do Pasa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620068 |


_141720.jpg)