| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 108 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 81 cm | 104 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 80 cm | 100 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI ORIENTALNE RÓŻOWE LT92 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Czapka Model Ramira Malina - Kamea
- RAMIRA to ponadczasowa klasyka pełna elegancji,
- czapkę zdobią małe kokardki połączone z filcem oraz błyszczące cyrkonie,
- w tej czapce każda kobieta poczuje się bardzo modnie i wyjątkowo.
~Polamid 20 %
~Viscosa 30 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czerwony |
Herbal Pets Owoce pól i lasów dla gryzoni i królików 100 g
Polecany zarówno dla królików jak i gryzoni (z wyjątkiem koszatniczek). Jest to mieszanka o dużej zawartości witaminy C. Dzika róża wpływa regulująco na układ krążenia, wzmacnia odporność organizmu na choroby, łagodzi objawy nieżytów przewodu pokarmowego, biegunki. Tarnina wspomaga usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu , działa przeciwbiegunkowo, łagodzi objawy schorzeń układu moczowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Melinda Giallino M-395 Yellow - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbiną
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Świetne, soczyste kolory idealne na plażę
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, klasyczny krój, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model VT062 Beige - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 169 White - Gabidar
Kuszące stringi damskie.
- ozdobione subtelną koronka
- z przodu satynowa kokardka
- z tyłu rozcięcie
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sandały Model KB1198 Blue - Heppin
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.8 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25.3 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
Strzelba Muszkiet Czarnoprochowy z XIXw.+Zapalniczka.
z Zapalniczką Żarową.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620125 |
Sukienka Model SUK141 Sky Blue - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 104 cm | 90 cm | 86 cm | |
| 36 | 104 cm | 94 cm | 90 cm | |
| 38 | 104 cm | 94 cm | 98 cm | |
| 40 | 106 cm | 102 cm | 98 cm | |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 102 cm | |
| 44 | 106 cm | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
GF Kurtka szara z stójką U18/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model VT029 Sky Blue - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M594 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
4-Funkcyjny Miernik Ogrodniczy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
Sukienka Kobieca sukienka oversize GR1598 Sky Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Heart Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Model Aisha Black - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M098 Pink - Infinite You
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |


_153236.jpg)