Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model A126 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S059 Fuksja - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 100 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Gabrielle M 123 niebieski - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Saidi M-254 Orange - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Figi Model VF-280 Ecru/Chaber - Vena
- produkt wysokojakościowy polski
- ładnie dopasowuje się do kobiecego ciała
- sprosta najwyższym wymaganiom
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
Celownik Laserowy Walther z Latarką LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
Komplet Model 831-SET-1 Black - Obsessive
Koronkowo zawsze znaczy totalnie szałowo i wyjątkowo zmysłowo! Co powiesz na niegrzeczną, koronkową propozycję w wydaniu Spicy Zobacz, jak kusząco prezentuje się ten komplecik! Zmysłowy krój? Jest! Piękne zdobienia? Są! Mnóstwo cudownej przyjemności? Tak! Spróbuj sama!
Odkryj szczegóły:
- figlarny, koronkowy komplet
- regulacja szelek i zapięcia w biustonoszu świetne dopasowanie i rewelacyjny wygląd!
- pikantne wycięcia zdobione rzędem kokardek na piersiach
- błyszcząca ozdoba pod biustem
- majteczki z otwartym krokiem i rozcięciem odsłaniającym pośladki
- komplet zawiera biustonosz i stringi
- elastyczny, dopasowujący się do ciała materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
PETSHINE - VERDE E CAMOMILLA rękawiczka do czyszczenia kota/psa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04100P |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04100P |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 758 Micaela Beige - Gaia
Klasyczny usztywniany biustonosz. Miseczki oraz mostek pokryte są subtelną koronką. Tył wykonany jest ze sprężystej lycry. Wewnętrzna strona podszyta jest 100% bawełną. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru oraz zapięcie na haftki z tyłu. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza.
Elastan 13 %
~Polamid 39 %
~Poliuretan 3 %
Polyester 33 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
GF Peleryna czerwona odblask H11/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Dwurzędowy żakiet Z20 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Rajstopy Klasyczne Model Lili 20 den Black - Fiore
Klasyczne, gładkie rajstopy.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- wzmocnione część majteczkowa
- niewidoczne wzmocnienie palców
Elastan 12 %
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Tweety-Bianco M-266 Pistacja/White - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Bluza Damska Model M009 Grey - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 102 cm |
| M | 63 cm | 98 cm |
| S | 63 cm | 94 cm |
| XL | 64 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
Rozpalający i podkreślający kobiece ciało, 3-częściowy kostium rajdowy!
- czerwono-czarna sukieneczka ozdobiona srebrnymi lamówkami
- pod szyją zapięcie ze znaczkiem Obsessive
- głęboko wykrojony dekolt
- opinający, podkreślający ciało materiał
- sukienkę zdobią dwa znaczki rajdowe
- tył czarny, gładki, bez zdobień
- w komplecie czarne, seksowne stringi oraz czarna czapka z daszkiem ozdobiona czerwonym haftem
- elastyczny materiał (88% poliester, 12% elastan)
- kategoria: fun
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Zolux Torba transportowa średnia czekoladowo-różowa 423420CHR
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 40x szer. 19x wys. 22 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KASIA 53 x 39 x 56 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka model 1581 Coral - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm |
| M | 95 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
DAKO-ART Coctail warzywny dla gryzoni 75g zawieszka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_289708.jpg)