Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Chaba Szelki taśmowe regulowane okrągłe rozmiar 5 kolor Khaki
Szerokość taśmy 2 cm
Max.długość 65 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Mikro-Podsłuch Budynku, Pojazdu, Osób...+VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160036 |
Kurtka Damska Model M144 Grey - Infinite You
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Daniela Chlorine proof Black - GWINNER
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Podsłuch Otoczenia (zasięg cały świat!) Ukryty w Zegarku Biurkowym + VOX + Powiadomienie o Wejściu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Figi/Stringi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
Spodnie Damskie Model MOE157 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 29 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 28 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 28 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 29 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Atene-Mare M-259 Navy/Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | L |
| L/XL | 93-97 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | XL |
| M | 83-87 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | M |
| M/L | 88-92 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | L |
| S | 80-82 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 83-87 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 93-97 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XL |
| XL/M | 83-87 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | M |
| XL/XXL | 97-99 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XXL |
| XXL | 97-99 cm | 83-86 cm | 95-97 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 335 Navy - Figl
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Comfort 002/106 Blue - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Męska Model Bosco 18731 59X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Halka Model Merida satyna Red - Kalimo
Styl:
- dopasowany do odpowiednich partii ciała
- zapewniający wysoki komfort noszenia
- zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
- zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym: ok. 57 cm.
Materiał:
- wysokogatunkowa , mięsista satyna
- odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
- wysoki połysk po stronie zewnętrznej
- delikatna, szeroka koronka
Dodatkowe cechy produktu:
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Profesjonalne Halogeny LED do Jazdy Dziennej, 2x8 LED.
2 x 8 Diod LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414882 |
Spódnica z eko-skóry o długości poniżej kolan GR1191 Blue - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Damskie Model 17354 Ecru - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 96 cm | 90 cm |
| M | 95 cm | 96 cm | 84 cm |
| S | 94 cm | 90 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Dresowe Model M001 Khaki - Mosali
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 101 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Zielony |
Pipe Fixed Accessories FT012-10 Mocowanie Wału
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-10 |
Żakiet Model VT088 Black - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
9104-19 Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-19 |
Kostium dwuczęściowy Figi bikini big Kostium Coco B15 Czarny - Lupo Line
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |


_182834.jpg)