Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model T208/5 Red - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/L | 97 cm | 92-108 cm | 84-100 cm | 70-86 cm |
| XL/XXL | 99 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
ANIMONDA Grancarno Junior 12,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Chłodzenie wina soplem lodu to bardzo dobry pomysł - pod warunkiem, że ten nie się nie roztapia. A taki właśnie jest Sopel do Wina diVinto. Nie tylko chłodzi, nie rozcieńczając napoju i nie zmieniając jego smaku. Pełni też trzy inne funkcje: nalewaka, napowietrzacza i hermetycznego stopera. |
| Ten bardzo wygodny gadżet wypełniony jest żelem termicznym i w pełni nadaje się do kontaktu z żywnością. Wygląda zaskakująco, jest odporny na przebarwienia i pasuje do wszystkich butelek wina. Chłodzi wino od wewnątrz przez maksymalnie długi czas, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla klasycznego coolera na butelki. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |
Bluza Damska Model M19 Mint - Makadamia
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 68 cm | 48 cm | 58 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
Body Model B-222 Black - Excellent Beauty
Seksowne body w czarnym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny
- z przodu ozdobne paseczki oraz pasek zapinany na szyję
- miękkie miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w kroku wygodne zapięcie na haftki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
MOKASYNY DAMSKIE SZARE 127-2 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Spodnie Spódnico-spodnie Model S041 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 41 cm | 74 cm |
| M | 66 cm | 40 cm | 70 cm |
| S | 65 cm | 39 cm | 66 cm |
| XL | 67 cm | 42 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Anis Smile-Very Fuchsia M-427 Fuksja/Seledyn - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Fason bikini (jeden z najmodniejszych)
Miseczki usztywnione wkładką, którą można wyjąć, bez push up-a
Świetne kolory idealne na plażę
Biustonosz wiązany zarówno na plecach, jak i na szyi
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 104 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
ZOOLEK Aquasan/Protosol 30ml/preaprat pielęgnacyjny
Stosowanie:
profilaktycznie - 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr),
dawkowanie podstawowe - 10 ml na 50 ml wody (4 krople na 1 litr).
30ml-300l
Vitapol Koktajl egzotyczny dla gryzoni 500g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1096 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1096 |
Stroboskop Diodowy Disco 24 LED, Niebieski.
Niebieski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
Sukienka Model Sasari 8524 Grey - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Podwójny Rozdzielacz Do Gniazdka Zapalniczki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415057 |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 175cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
Stolik Na Kolana Pod Laptopa + Lampka LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160080 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160080 |
TRIXIE Drapak Kot 59 x 21 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
Figi Model Simple panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Desire B2 biustonosz miękki biały - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 124 cm |
| M | 65 cm | 116 cm |
| S | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Brązowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE SZARE NF-17 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_182696.jpg)