Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |
Sweter model 70002C Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Miska ceramiczna dla kota 0,3 L
Kolo: srebrno/biały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24799 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24799 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte Zaffiro M-495 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
9104-25 Main blade AB - Komplet piór Łopaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów. Zastosowane do produkcji materiały to:
satyna ozdobna - część zewnętrzna,
mikrofibra - miękka i delikatna w dotyku o średniej długości włosa, część wewnętrzna. Wypełnienie poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie legowiska jest niezwykle proste. Prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone: 50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOex-or |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOex-or |
Versele Laga Mouse Nature - pokarm dla myszek 400g
- Zawiera ziarna, nasiona, orzechy, owoce, zioła, warzywa i wspomagające zdrowie suplementy: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.
Skład: zboża, nasiona, produkty pochodzenia roślinnego, owoce, warzywa, warzywne ekstrakty białkowe, orzechy, minerały, oleje i tłuszcze, drożdże, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, frukto-oligosacharydy.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 8%, włókno surowe 5,5%,
minerały 4%, wapń 0,4%, fosfor 0,4%, lizyna 0,64%, metionina 0,36%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 10 g karmy. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461367 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461367 |
Piżama Damska Model Better 595 Pink - Roksana
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z długimi zamkami 261 Black - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 105 cm | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 105 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 108 cm | 102 cm | 96 cm | 84 cm |
| XS | 100 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Zestaw akwariowy Reef MASTER +szafka
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111149 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111149 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Komplet Model Satinia Robe Navy - Obsessive
Kuszące detale:
- elegancki szlafroczek uszyty z błyszczącej, granatowej satyny
- wiązany szerokim paskiem, dopasuj do sylwetki i odkryj tyle, ile chcesz
- rękawki ozdobione czarną gipiurą
- w komplecie pasujące do całości stringi
- delikatny w dotyku materiał
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
BOZITA Sensitive Diet & Stomach kawałki szwedzkiego łosia w galarecie 190 g kartonik
Karma Bozita Feline Funktion™ Sensitive Diet & Stomach charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa (91% mięsa w każdym kawałku), co zapewnia jej lekkostrawność oraz naturalne proporcje witamin i minerałów. Zawiera mięso szwedzkiego łosia, które zapewnia jej nadzwyczajny aromat. Mięso łosia to ubogi w alergeny surowiec, odpowiedni dla kotów z nadwrażliwością żołądka. Zawiera SPC [pol. specjalnie przetworzone zboże], naturalnie przetworzony owies, który dba o wrażliwy żołądek, utrzymując w nim właściwą równowagę. Karma jest naturalnie bogata w selen i taurynę, zawiera również MacroGard, naturalny glukan, który wzmacnia układ odpornościowy kota. Rozmiar: 190g
Skład: kurczak, mięso z łosia (4% w kawałku), wieprzowina, wołowina, specjalnie przetworzony owies (SPC, 1%), węglan wapnia, drożdże. Dodatki (na kg): witamina A 2090IU, witamina D3 209IU, witamina E 13mg, tauryna 500 mg, miedź 2mg (pięciowodny siarczan miedzi(II)), mangan 1,9mg (tlenek manganu(II) i (III)), cynk 14mg (jednowodny siarczan cynku), jod 0,1 mg (jednowodny jodan wapnia). Zawiera wszystkie witaminy i minerały potrzebne Twojemu kotu. Dodatki technologiczne na kg: Guma kasja 1180mg. Składniki analityczne: białko 8,0%, tłuszcz 5,0%, błonnik 0,5%, minerały (popiół surowy) 2,0% (wapń 0,3%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), woda 83%
Wskazówki dotyczące karmienia:
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 66 |
| 2 | 131 |
| 3 | 197 |
| 5 | 328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Mocca - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Brązowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Barbara Picladilli-Nude M-473 Beige/Bordo - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75C/L | 96 cm | 86-87 cm | 71-75 cm |
| 75C/M | 92 cm | 71-75 cm | 86-87 cm |
| 75D/L | 96 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75D/M | 92 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75E/L | 96 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75E/M | 92 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75F/L | 96 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 75F/M | 92 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 80C/L | 96 cm | 76-80 cm | 88-89 cm |
| 80D/L | 96 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80D/XL | 100 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80E/L | 96 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80E/XL | 100 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80F/L | 96 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80F/XL | 100 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80H/XL | 100 cm | 76-80 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 100 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85D/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85E/XL | 100 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85F/XL | 100 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 85F/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 90H/3XL | 108 cm | 86-90 cm | 102-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Indiański Łuk Sportowy Hawk + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933462047 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933462047 |
ROYAL CANIN Exigent Protein Preference 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Model T181/2 Violet - Tessita
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Fioletowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nicki M-284 Blu scuro Blue/White/Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Śnieżka spray pomarańcz. MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL2003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL2003 |
Bokserki Model 31459 -90X Dark Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| S | 74-80 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |


_212562.jpg)