Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE232 Navy - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm | 94 cm |
| M | 91 cm | 112 cm | 90 cm |
| S | 89 cm | 108 cm | 86 cm |
| XL | 93 cm | 120 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model K241 Red/Black - Katrus
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem dla psów dorosłych średnich ras 3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
SKŁAD MATERIAŁOWY
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 39cm, talia 37cm, długość rękawa 42cm, dlugość 86cm
M - biust 41cm, talia 39cm, długość rękawa 43cm, długość 87cm
L - biust 43cm, talia 41cm, długość rękawa 44cm, długość 88cm
XL - biust 45cm, talia 43cm, długość rękawa 45cm, długość 89cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319108603 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319108603 |
Sweter model 30044C Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 44 cm | Szer. na plasko: 48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
PROZOO Jerki Krzyż zielone- przysmaki z dodatkiem 50szt. chlorofilu
Patyczki o długości 13cm w kształcie krzyża z chlorofilem - idealny przysmak, który skutecznie utrzymuje czystość i higienę w jamie ustnej pupila.
Dzięki swym właściwościom zapobiega gromadzeniu się osadów i kamienia nazębnego oraz likwiduje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej pupila.
Skład:
- chlorofil
- susz mięsny
- witaminy,
- dodatki mineralne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16214 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16214 |
Filtr Claro to produkt:
- wydajny, cichy i solidny,
- do akwariów morskich i słodkowodnych,
- posiadający regulację przepływu wody w zakresie do 300L/h,
- wyposażony w deszczownicę i komplet rurek,
- specjalnie zaprojektowany pojemnik filtracyjny; łatwy w demontażu i wygodny w utrzymaniu,
- zawierający wkład filtrujący (gąbka).
Rekomendowany maksymalny litraż akwarium dla tego filtra to 37L.
Specyfikacja Długość : 4 cm
Szerokość : 3 cm
Wysokość : 13 cm
Moc : 4 W
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KU-MA-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KU-MA-L |
Figi Model Lucy 034 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Powiadomienie na Tel. o Wejściu/Włamaniu+Podsłuch+VOX..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
STURDI BAG DIVIDED - TRANSPORTER - TORBA - L BLACK
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: czarny.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,5 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg / 2x 9,1 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Zolux Drapak dla kota do zawieszenia Kwiat Brązowo-Turkusowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404108TUR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404108TUR |
GF Kombinezon zimowy Z02 rozm.8
Rozmiar: 8, długość od szyi do ogona 43cm., obwód w klatce piersiowej 63cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Tivoli 8392 Pink - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M447 Blue - Figl
- elegancka sukienka
- wykonana z gładkiej dzianiny
- długi rękaw
- z przodu imitacje kieszenie
- ozdobne złote guziczki
- niezwykle kobiecy i intrygujący fason
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Model Salma II Navy/Yellow - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- dwukolorowe figi składające się z dwóch warstw
- figi w subtelny ażurowy wzór
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model M514 Grey - Figl
- modna bluza damska
- przód ozdobiony pięknym wełnianym warkoczem
- długi rękaw
- wkładana przez głowę
- ściągacze przy rękawach i u dołu
- dekolt okrągły
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan, przód 100% wełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kusząco opinająca ciało haleczka wykonana z miękkiej koronki w kwiatowe wzory. Głęboki dekolt pięknie eksponuje piersi a figlarne sznurowanie nadaje wyjątkowego uroku. Dół haleczki ścięty pod ukosem wygląda bardzo ciekawie. Stringi do kompletu w zestawie.
Tkanina: 90% acrylic, 10% spandex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |


_185361.jpg)