Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1669 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1669 |
Trixie Kryjówka dla gadów 30cm x 10cm x 25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76192 |
| EAN | 4011905761923 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76192 |
| EAN | 4011905761923 |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 94X92E ,1958 ,17623
Numery do celów porównawczych:
94X92E
1958
17623 BENFORD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17623AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17623AE |
Koszulka nocna CAMPI Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA SZPILCE Z FUTREM BORDOWE 1319 W.RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Półbiustonosz Model V-1711 Blackjack - Axami
Elastan 4 %
~Lycra 1 %
~Nylon 50 %
~Polamid 14 %
~Poliuretan 10 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Frontline Combo L dla psów od 20 do 40 kg - 3 pipety
| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Sandały Model KB301-22 Black - Heppin
Wysokość platformy 4.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TETRA Goldfish Gold Colour - pokarm premium dla wszystkich złotych rybek 250ml
Pokarm premium dla wszystkich złotych rybek.
dzięki wysokiej zawartości karotenoidów, Spiruliny i innych substancji wybarwiających zapewnia intensywne kolory ryb zawiera formułę Clean&Clear oraz formułę BioActive dla długiego i zdrowego życia ryb doskonale przyswajalny także w niskich temperaturach zapewnia idealną, zbilansowaną dietę wspomagając dobrą kondycję ryb granulki szybko rozmiękają w wodzie ułatwiając rybom pobieranie pokarmu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753136 |
Legginsy Klasyczne Model Plush Sophie Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- z tyłu kieszenie
- od wewnątrz podszyte ciepłym pluszem
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- szew z przodu optycznie wydłuża sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
MALFARB emulsja biała akrylowa wewnętrzna 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MALFARB |
| Kod producenta | malfarb10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MALFARB |
| Kod producenta | malfarb10 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Coco I Blue - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz pokryty jednolitą dzianiną
- usztywniane miseczki
- ozdobne marszczenia i błyszcząca broszka
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- w komplecie ramiączko do zapięcia na szyję
- biustonosz wiązany na plecach
- fiszbiny pionowe
- figi o klasycznym kroju
- w pasie ozdobne wiązanie
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model MOE308 Model 1 White - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 92 cm |
| S | 62 cm | 88 cm |
| XL | 64 cm | 100 cm |
| XXL | 65 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M486 Black - Figl
- zmysłowa sukienka
- wykonana z gładkiej, jednolitej dzianiny
- ołówkowy krój podkreślający kształty
- asymetryczny fason
- na wysokości dekoltu ozdobne wycięcie
Skład: 92% bawełna, 8% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 70004 Cappuccino - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M097 Fuksja - Infinite You
Skład materiału: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSL |
Piżama Męska Model Adrien 753 Navy - Luna
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 97-104, pas 87-94
Rozmiar XL: Klatka 105-112, pas 95-104
Rozmiar XXL: Klatka 113-120, pas 105-116
Rozmiar XXXL: Klatka 121-130, pas 117-124
Rozmiar XXXXL: Klatka 131-136, pas 125-130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Komplet Model Mimi 104 Grey/Pink - Livia Corsetti Fashion
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 70-80 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 65-75 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |


_183083.jpg)