Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model Dora Grafit Paski - Babell
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Szary |
BOTKI SZNUROWANE CZARNE B0-165 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1006-G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1006-G |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
TOREBKA LISTONOSZKA GRANATOWA TB-W-119 GRANAT - Inello
Wysokość 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Profesjonalny Pokrowiec Materiałowy na Tłumacze Ectaco: P900, EP900, EP-800 i C-4.
Partner EP-800, Partner EP900/P900 i...
Bluzka Model Brin Ecru - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 30047 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Abakus suszone żołądki (żwacze) 200g worek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Sukienka Model MOE277 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 105 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 105 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 105 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Vitapol Kolby Smakers dla gryzoni i królików- paluszkowy 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 100%.
Analiza: Białko ogólne 12%, Tłuszcz surowy 4,1%, Włókno surowe 8,3%, Popiół surowy 4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1153 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1153 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - SHOW SHELTER - LIME
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Biustonosz push up Yvette B1 biustonosz push-up czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI GLADIATORKI RÓŻOWE NC159 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Becky Brown M-482 Brown - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model C1 Dark Grey/Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
AQUA EL Zestaw akwariowy ReefMax 3x24W/kolor biały
Zbiornik o pojemności 105 l z profilowaną szybą przednią. Unikalna pokrywa oświetleniowa wyposażona w trzy świetlówki T5 o mocy 24 W oraz błękitne diody LED zapewnia
doskonałe oświetlenie zbiornika.System wentylatorów zintegrowanych w pokrywie gwarantuje skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła eliminując efekt podnoszenia temperatury wody w zbiorniku, nawet podczas upałów. idealne do zakładania nanorafy zapewnia doskonałe warunki dla koralowców, skorupiaków i małych ryb estetyczne rozwiązania techniczne (całość wyposażenia ukryta w panelu i pokrywie) wyjątkowo silne oświetlenie (3 x T5 24W plus dioda LED) czasowy sterownik oświetlenia system wentylatorów odprowadzających nadmiar ciepła wydajny odpieniacz białekPRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109011 |
Szlafrok Damski Model Scarlet Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model B 142 XXVII White - Spektra
Elastan 2 %
~Nylon 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 94 cm |
| 40 | 98 cm |
| 42 | 102 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Biały |


_152889.jpg)