~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M043 Black - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 104 cm |
| M | 55 cm | 100 cm |
| S | 55 cm | 96 cm |
| XL | 55 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Certech Suchy Szampon dla kotów regeneracyjno- pielęgnujący 200 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12290 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12290 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Honey Ecru-Africa M-278 Brown/Ecru - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
SKłAD MATERIAŁOWY
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 40cm, talia 36cm, biodra 41cm, długość 87cm
M - biust 42cm, talia 38cm, biodra 43cm, długość 88cm
L - biust 44cm, talia 40cm, biodra 45cm, długość 89cm
Xl - biust 46cm, talia 42cm, biodra 47cm, dlugość 90cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Versele- Laga OKE DUO KROK 20kg- Karma sucha przeznaczona dla psów dorosłych
Karma ta ma rewelacyjny stosunek jakości do ceny produktu. Gorąco polecamy wszystkim właścicielom psów, którzy cenią wysoką jakość karm za rozsądną cenę Analiza: białko 22%, tłuszcz 8,5%, popiół 8%, błonnik 4,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 11.000 J.M., witamina D3 1.100 J.M., witamina E 110 mg, miedź - siarczan miedzi 20 mg Dawkowanie: Waga psa /Dzienna dawka 3-5kg /85-125g, 5-10kg /125-210g, 10-20kg /210-350g, 20-30kg /350-475g, 30-40kg /475-590g, 40-50kg /590-695g, 50-60kg /695-795g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438006 |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
Bluzka Model B26 Celadon - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 22,5 cm | 88 cm |
| 38 | 61 cm | 23 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 23,5 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 23,5 cm | 100 cm |
| 44 | 63 cm | 24 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Zasilacz Ładowarka 7.5V 250mA Kc0016
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0016 |
TRAMPKI ZA KOSTKĘ CZARNE 810 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Skarpetki klasyczne Model Microfibre Code 601 Grafit - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Różowy |
POMPA HYDRAULICZNA Kalmar CLIMAX 50DA, Kalmar 50GA ,C32.7L 11485
Numery do celów porównawczych:
C32.7L 11485 ,C32.7L11485
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 11485AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 11485AE |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Blu Persia-Bianco M-334 Szafir/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Długie legginsy
COMFORTline
Dzianina dwuwarstwowa. Utrzymuje ciało w optymalnej temperaturze. Szybko schnie, efektywnie odprowadzając pot do zewnętrznych warstw odzieży.”Drapana-brushed” powierzchnia wewnętrzna sprawia, że bielizna, choć w pełni syntetyczna, jest delikatna i przyjemna dla skóry, w dotyku przypominając bawełnę.
Struktura dzianiny zapewnia odpowiednią rozciągliwość. W połączeniu z technologią płaskich szwów zapewnia odpowiednią elastyczność, idealne dopasowanie do ciała oraz zapobiega otarciom skóry i nakładaniu się szwów z następnych warstw odzieży.
Skład surowcowy:
- 90% polyester
- 10% elastane
Gramatura : 225g/m²
Opis :
-
odprowadza wilgoć na zewnątrz
-
szybko schnie
-
ochrona termiczna/cieplna
-
łatwa w użytkowaniu
-
dzianina drapana od wewnątrz
-
idealnie dopasowująca się
-
rozciągliwa w dwóch kierunkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Figi Model Violana 06 White - Violana
Elastan 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE CZERWONE NC138 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,4 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1420-FL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1420-FL |
Animonda Rafine Soupe Adult Cat smak: cielęcina w pomidorach saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
ZAMSZOWE MUSZKIETERKI Z KOKARDĄ 168-157G CNB168-157G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Samchodzik Biały - Część Zamienna Do Torów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor19 |


_204344.jpg)