- Spódnica z asymetrycznym dołem, zapinana na kryty zamek
- Spódnica bez podszewki.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-77 cm |
| M | 70-73 cm |
| S | 66-69 cm |
| XL | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 160kg!!
Udźwig ok 160kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415208 |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sandały Model M227P Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 20mm / 270cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model M525 Beige - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model 1526 Blue - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Janet Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Trampki Slip-on Model K-89 Dark Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 24.8 cm |
| 40 | 25.4 cm |
| 41 | 25.8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cornelia Fresia-Royal Blue M-321 Fuksja/Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Komplet Model Anastazia Grey/Pink - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
Body Model BDV 062 Red - Vestiva
~Polamid 20 %
~Viscosa 74 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA Z POŁYSKIEM 1122-6D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model S039 Black - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 67 cm | 100 cm |
| M | 66 cm | 96 cm |
| S | 66 cm | 92 cm |
| XL | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Nocna Model Manuela Bordo - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
DOLFOS Biotyna - preparat mineralno - witaminowy dla psów 90 tab.
Karma uzupełniająca mineralna dla psów. Właściwości: Preparat zawiera biotynę, aminokwasy, cynk w formie organicznej (chelatowej) i nieorganicznej oraz witaminy z grupy B - składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju i formowania okrywy włosowej.
Preparat zalecany jest dla wszystkich ras psów, w tym zwłaszcza suk po zakończonym okresie karmienia i odchowie szczeniąt. Ponadto wskazaniem do używania preparatu są: przesuszona skóra, nadmierne złuszczanie naskórka, matowość, wzmożona łamliwość włosa, nasilone wypadanie sierści oraz przeciągające się okresy linienia. Skład: Dodatki w 1 tabletce
Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu:
Witamina H (Biotyna) 640 µg
Witamina B1 10 µg
Witamina B2 10 µg
Witamina B6 20 µg
Witamina B12 0,03 µg
Niacyna 500 µg
Kwas pantotenowy 26,7 µg
Kwas foliowy 13,3 µg
Chlorek choliny 2,2 mg
Mieszanki pierwiastków śladowych:: Żelazo (siarczan żelaza (II) * H2O; E1) 240µg, Cynk (siarczan cynku * H2O; E6) 3 500µg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny; E6) 1 500µg; Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: 3c301 DL-Metionina technicznie czysta 0,8mg; Przeciwutleniacze Składniki analityczne w 1 tabletce Wapń 1,4mg, Fosfor 9,4mg, Sód 14mg Informacje dodatkowe
Lizyna 26,8mg/tab., DL- Metionina+Cystyna 8,5mg/tab., Treonina 17,8mg/tab., Tyrozyna 3,2mg/tab.
Skład: suszone drożdże piwne, maltodekstryna, stearynian magnezu Instrukcja stosowania: Tabletki:
1 tabletka na 10 kg ciężaru ciała dziennie
W przypadku bardzo nasilonego wypadania włosa oraz trwałej matowej sierści, zalecane jest podwojenie ilości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Sukienka Model Soveto 10018 Grey - Click Fashion
Elastan 3 %
~Polamid 25 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka eko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka eko |
Spódnica Uniwersalna spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1290 Beige - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
BUTY SPORTOWE RÓŻOWE K1X063 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,6 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
AVA BIUSTONOSZ AV 1023 PERŁOWY
Szykowna forma w klasycznym wydaniu. Piękny biustonosz wprawi w zachwyt każda kobietę, która poczuje na sobie uwodzicielski urok tego produktu. Dolna część miseczki wykonana z gładkiej elastycznej dzianiny , górna ozdobiona koronkowym haftem.
Do kompletu polecamy figi z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | 75C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | 75C |


_156786.jpg)