| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Sanora 10020 Black - Click Fashion
Polyester 12 %
~Spandex 6 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Lekka kurtka z eko-skóry GR1019 Grey - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 25386 RAB ,18190
Numery do celów porównawczych:
25386 RAB ,18190
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18190AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18190AE |
Spódnica ołówkowa SP34 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 62 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 63 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 64 cm | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 65 cm | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Nature\'s Protection Maxi Adult 12kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Elastan 7 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Wiatrówka Łamana Hatsan/Ranger 70-STG / 4,5mm/Sprężynowa.
Gwintowaną Lufą 4,5mm, z Napędem Sprężynowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620154 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620154 |
Dolina Noteci Premium Kaczka i dynia 800g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
~Glass 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Smycz skórzana regulowana 12mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model SUK149 Black - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 95 cm | 102 cm | 86 cm | 82 cm |
| 36 | 95 cm | 106 cm | 90 cm | 86 cm |
| 38 | 95 cm | 110 cm | 94 cm | 90 cm |
| 40 | 97 cm | 114 cm | 98 cm | 94 cm |
| 42 | 97 cm | 118 cm | 102 cm | 98 cm |
| 44 | 97 cm | 122 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push 8141-007 Champagne - Anabel Arto
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
CZÓŁENKA NA SZEROKIM OBCASIE CZARNE B-59 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ANIMONDA Rafine Cross Adult Cat smak: kaczka, indyk, drób 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model VT063 Black - Venaton
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Caroline M-175 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 78-82 cm | 88-94 cm |
| M | 86-92 cm | 68-72 cm | 87-94 cm |
| S | 82-88 cm | 68-72 cm | 82-91 cm |
| XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 93-101 cm |
| XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 98-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy:70% poliamid,15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
Sukienka Model K349 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Morgan Oltremare M-232 Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |


_290626.jpg)