Polyester 33 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka z krępy GR1121 Light Blue - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Sue Grey - Dursi
- seksowna sukienka
- wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny
- dopasowany fason świetnie podkreśla kobiece kształty
- z przodu zmysłowe wycięcia eksponujące ciało
- sukienka zapinana z tyłu na zamek
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 50 cm x 40 cm Czerwony - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500901 |
TRAMPKI NA PLATFORMIE K1831401G CNBK1831401G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Nestor Kostka wapienna dla gryzoni
Skład: kreda pastewna, CaSO4
Analiza: wapń 31%, fosfor 2%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Wiatrówka Walther CP99 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844351999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844351999 |
Płaszcz dwurzędowy model PLA022 - Mattire
Polyester 73 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1118 Sky Blue - GrandUA
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI DAMSKIE Z KOKARDKĄ BIAŁE 8935 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Versele Laga Crispy Sticks Omnivores - 3 kolby dla chomików, myszy, szczurów 165g
wypiekanych w piecu kolb dla gryzoni roślinożernych: warzywnej, z owocami lasu
i z ziołami. Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze,
minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład:
Crispy Sticks Vegetables: zboża, nasiona, produkty przemysłu piekarskiego,
miód, cukry, warzywa 2% (marchew, groszek, por, kapusta), oleje i tłuszcze.
Crispy Sticks Rabbit-Chinchilla Forest Fruit: zboża, nasiona, miód, cukry, owoce 1%
(czarny bez, żurawina, róża ), produkty pochodzenia piekarskiego, oleje i tłuszcze.
Crispy Sticks Rabbit-Chinchilla Herbs: zboża, nasiona, miód, cukry, papryka 1%,
mniszek lekarski 1%, tymianek 1%, pietruszka 1%, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
Opakowanie zawiera 3 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462079 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462079 |
Reduktor do argonu i CO2 REDMINI2 seria 50
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
Sukienka Model M378 Black - Makadamia
Luksusowa sukienka o trapezowym kroju.
- okrągły dekolt
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- oryginalne szerokie rękawki z bufką
- luźny, swobodny krój
- doskonała propozycja do wieczorowych stylizacji
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, wysokiej jakości materiału
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 92 cm | 78 cm | 74 cm |
| 36 | 88 cm | 96 cm | 82 cm | 78 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 88 cm | 84 cm |
| 40 | 90 cm | 108 cm | 94 cm | 90 cm |
| 42 | 91 cm | 114 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Africa-Avorio-Martincia M-253 Brown/E
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Komplet Model Sarah Ecru - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 70-80 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 65-75 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Pilot z Breloczkiem Nagrywaj. Dźwięk+Obraz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415407 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415407 |
Piżama Komplet Model Maria 7125 Lilla - Pierre Cardin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model M001 Violet - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Komplet Model L238 Sky Blue - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 53/48 cm | 102 cm | 74 cm |
| M | 53/48 cm | 98 cm | 70 cm |
| S | 53/48 cm | 94 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Kaganiec skórzany rozmiar 4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_270166.jpg)