Elastan 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
Koszulka Michelle PK06 Gray - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 96 cm | 94 cm |
| M | 65 cm | 92 cm | 90 cm |
| S | 63 cm | 88 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model M495 Wzór 3 White/Kwiaty - Figl
- rozkloszowana spódnica
- długość midi
- bez podszewki
Skład materiału: Poliester 100%
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
BIOFAKTOR Biotivet SC - preparat poprawiający zdrowie skóry dla psów i kotów 150tab.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Figi Model VF-279 Ecru/Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI Z KRYSZTAŁKAMI K1832001T CNBK1832001T Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
GF Kombinezon zimowy Z17 rozm.3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M124 Ecru Ptaki - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Narzutka model 30052 Powder Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a szeroka podstawa zapobiega przewracaniu miski. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody.
Wymiary/pojemność:∅ 13cm / 0,210 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3730-1295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3730-1295 |
Artysta / Tytuł piosenki:
Boys - Szalona Brathanki - Czerwone korale Edyta Górniak - Jestem kobietą Formacja Nieżywych Schabuff - Lato Just 5 - Kolorowe sny K.A.S.A - Maczo K.A.S.A - To własnie lato Kasia Cerekwicka -S.O.S Kasia Kowalska - Coś optymistycznego Kombi - Pokolenie Kombi - Sen się spełni Krzysztof Krawczyk - Bo jesteś Ty Łzy - Agnieszka Łzy - Narcyz się nazywam Myslovitz - Długość dźwięku samotności Norbi - Kobiety są gorące Norbi feat. Krzysztof Krawczyk - Piękny dzien Reni Jusis - Zakręcona Varius Manx - Orła Cień Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own Blondie - The Tide Is High Blur - Girls & Boys David Bowie - Let's Dance Diana Ross - I'm Coming Out Elton John - I'm Still Standing Lou Bega - Mambo No. 5 (A Little Bit Of...) Peter Andre - Mysterious Girl Rihanna - Umbrella Sugababes - Red Dress Wham! - Club Tropicana
AŻUROWE TRAMPKI NA PLATFORMIE K1720301RO - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Osłonka Na Fotel Myszka Minnie Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy motyw z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.
wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25326 |
Sukienka wizytowa Model 960 Blue - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 169 Beige - Gabidar
Kuszące stringi damskie.
- ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- z tyłu rozcięcie
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model PM.9328 Blueberry - Dn-nightwear
Świetna piżamka w modnych kolorach z linii Doctor Nap.
- góra gładka
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- rękawy oraz dół bluzki zakończone ściągaczem
- wzorzyste, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Skład:
kolor blueberry: bluzka - 50% bawełna, 50% poliester; spodnie - 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sweter model 30047 Cream - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Klasyczne Model Dita Matt 15 Den Code 713 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 15 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Przegub siłownika wspomagania - zamiennik numeru 0.008.5451.2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.008.5451.2, 000854512 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.008.5451.2, 000854512 |
Inter-Zoo Klatka dla gryzonia Jerry I 59 x 36 x 28 cm
Wymiary: 59x36x28 cm.
Nowoczesny kształt, pełne wyposażenie.
Wygodna, odczepiana kuweta. Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G121 |


_318244.jpg)