Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 80 cm |
| M | 72 cm | 76 cm |
| S | 71 cm | 72 cm |
| XL | 74 cm | 84 cm |
| XS | 70 cm | 68 cm |
| XXL | 74 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M075 Coral - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Nylonowy transporter składany dla psa rozmiar XS
- z poliestru
- ideane miejsce do odpoczynku podczas podrózy, wystaw czy na turniejach
- drzwi zamykane na suwak
- wkładki z siateczki dla optymalnej cyrkulacji powietrza
- siateczki mogą być zakryte by chronić zwierzę
- z 3 bocznymi kieszeniami
- może być przymocowana do podłoża
- podstawa obita flauszem
- łatwa do składania i rozkładania
- zawiera śledzie do namiotu
- z torbą do przenoszenia
- łatwa do czyszczenia
- wymiar: 32 32 x 47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39701 |
Sukienka Model ED006-5 Navy - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Sandał KLAPKI ESPARYLE CZARNE SK41 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Bokserki Model Energy High Emotion Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Natali Pink - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S098 Beige - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 120 cm | 101 cm | 97 cm | 81 cm |
| M | 119 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 118 cm | 91 cm | 87 cm | 71 cm |
| XL | 121 cm | 106 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 122 cm | 111 cm | 107 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Lauren Design Legowisko Frida 70 cm x 50 cm Zielony + Beżowy
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05701002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05701002 |
Legginsy Model Angelica Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy wyszczuplające z efektem push-up!
- perfekcyjne dopasowanie
- podwyższony stan
- w pasie szeroki pas wyszczuplający talię
- pięknie podkreślają pośladki
- po bokach ala skórzane wstawki
- grubość 200 DEN
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model Aisha 1/2 Black - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model MOE342 Model 2 Grey - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 95 cm | 80 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 67 cm | 85 cm | 70 cm |
| XL | 68.5 cm | 100 cm | 85 cm |
| XXL | 69 cm | 105 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Sigrid Black - Violana
Polyester 35 %
~Viscosa 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Applaws Kurczak, łosoś i warzywa puszka 156g
Składniki: Kurczak 28%, Łosoś 17%, Dynia 8%, Marchewka 8%, Zielony Groszek 8%, Ryż 5%, Woda Przegotowana 26%.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 13%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Buty Sportowe Model KBB306M Black/Pink - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model Noe 2975 Brown - Piccolo Meva
Wymiary
Rozmiar 104-110
Długość koszulki 46 cm
Klatka 68 cm
Długość spodenek 71 cm
Pas 48-62 cm
Rozmiar 116-122
Długość koszulki 50 cm
Klatka 75 cm
Długość spodenek 72 cm
Pas 52-62 cm
Rozmiar 128-134
Długość koszulki 54 cm
Klatka 82 cm
Długość spodenek 73 cm
Pas 60-72 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | Brązowy |
Biustonosz push up Bustonosz Push-up Victoria - Nipplex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
INTER-ZOO Klatka dla ptaków Gabi Ocynk 53x28x43cm
Wyposażenie: drążek x2, karmidło/poidło x2, wysuwana podstawa.
Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P031 |
NEONOWE MIĘTOWE SZPILKI E396-45MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |


_319955.jpg)