Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| XS | 93 cm | 68 cm |
| XXL | 109 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI SNAKE NA PLATFORMIE JT29-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
TENISÓWKI VICES 8360-20P CNB8360-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
CZARNE KOZAKI NAD KOLANO A-21B CNBA-21B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
SERA Granured 250ml - pokarm granulowany dla dyskowców
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Sukienka Model B002 Black - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L6 Light Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 522716-775 Beige - Rosme
Klasyczny usztywniany biustonosz, który koniecznie musi znaleźć się w Twojej garderobie!
- biustonosz wykonany jest z gładkiej dzianiny
- górna część miseczki wykończona jest subtelną lamówką
- między miseczkami satynowa kokardka
- regulowane, nieodpinane ramiączka o różnej szerokości w zależności od rozmiaru
- z tyłu zapięcie na haftki, w zależności od rozmiaru dwu- i trzyrzędowe z potrójną i podwójną regulacją obwodu.
Elastan 9 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 75E | 73-77 cm | 96.5-98.5 cm |
| 75G | 73-77 cm | 101.5-103.5 cm |
| 80D | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80E | 78-82 cm | 101.5-103.5 cm |
| 80F | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101.5-103.5 cm |
| 85D | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 85E | 83-87 cm | 106.5-108.5 cm |
| 85F | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106.5-108.5 cm |
| 90D | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 90F | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90G | 88-92 cm | 116.5-118.5 cm |
| 95D | 93-97 cm | 114-116 cm |
| 95F | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Marta 157-4 Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 86 cm |
| M | 84 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 70 cm |
| XL | 104 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Tshirt Damski Model Duni Grey - Dursi
~Len 8 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M518 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Stringi Model 91 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Kaja Cappuccino - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3274 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3274 |
Sukienka Model MOE309 Powder Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 93 cm | 94 cm | 86 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 93 cm | 102 cm | 94 cm |
| XXL | 93 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin 2 Titanium-Fata M-344 Grey/Ice - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Vit&Mix - pełnowartościowy pokarm dla gryzoni 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Bluzka Model Shoreline 004 Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
DL Mr. Smell Klatka i Kuweta - usuwa zapachu moczu 500ml
Zalecenia:
usuwanie nieprzyjemnego zapachu z kuwet i klatek przedłużenie świeżości podłoża w klatkach i kuwetach Sposób użycia:
Spryskać całą powierzchnię kuwety lub klatki preparatem. Powtarzać w miarę potrzeb.
Skład:
Aqua, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benzoate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Tina Mint - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |


_319958.jpg)