Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Tropical Pond Sticks Mixed 5l.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Odstraszacz na Krety, Nornice... na 1500m2.
Polne, Ryjówki itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544177 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544177 |
Body Model K240 Black - Katrus
Elastan 3 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
- z przodu finezyjny, roślinny wzór
- obszyty figlarną falbanką
- regulacja wstążeczką z tyłu
- w komplecie stringi ozdobione motywem roślinnym
- elastyczna, delikatna tkanina (90% poliamid, 10% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
Versele Laga Happy Life Adult Chicken Dinner 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431105 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 3C 47x42x15 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 47x42x15 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszula Damska Model M025 Grey - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model S066 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Gabrielle M 123 niebieski - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Jeśli i Ciebie natura obdarzyła nieco hojniej... Vena to polski producent, który wychodzi na przeciw wymaganiom kobiet.
Poznaj Stelle VB-132, usztywniany biustonosz, który dobrze zbiera i ładnie utrzymuje ciężar dużych piersi. Ciekawa, kawowa barwa z akcentami w jasnoróżowym kolorze. Haftowane kwiaty dodają mu wdzięku i lekkości. Boki gładkie, elastyczne. Model wyścielony kilkumilimetrową pianką, z fiszbinami i szerszymi, wygodnymi ramiączkami, dobrze modeluje biust.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | 80B |
TETRA Aqua Nitrate Minus Pearls - środek do redukcji azotanów 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189188 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189188 |
Flexi Vario Soft Stop belt rozmiar M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Sandał KLAPKI ESPARYLE CZARNE SK41 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-brbi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-brbi |
Biustonosz Soft Model Scarlet/B2 Red - Gorteks
Skład: 65% poliamid, 20% poliester, 10% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Pinokio karmnik dla ptaków Pod Szyszką 30x30x23,5 cm.
Posiada skośny dach z wyszlifowanych desek oraz szunrek z możliwością zawieszenia. Bezpieczny w dotyku (wolny od drzazek).
Karmniki dodatkowo wzbogacone a śmieszne napisy :)
Wymiary:
Wysokość: 30cm
Długość: 30cm
Szerokość: 23,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
Stringi TAVIA Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-313 Grey/Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Rurki Odblaskowe na Szprychy Rowerowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
Versele Laga Crispy Muesli - Guinea Pigs - mieszanka dla świnek morskich 20kg
- Różnorodność składników sprawia, że mieszanka jest bardzo chętnie jedzona.
- Duża ilość włókna zapewnia właściwe trawienie i higienę zębów.
- Wzbogacona w witaminę C, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 13%,
popiół surowy 7%, wapń 1%, fosfor 0,55%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461168 |


_214904.jpg)