Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Sweter model 70003C Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 61 cm | Szer. na p?asko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Taktyczny plecak medyczny kolor czarny czerwony lub moro
Ś wietnie nadaje się do zabezpieczenia imprez masowych!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Taktyczny plecak medyczny kolor czarny czerwony lu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Taktyczny plecak medyczny kolor czarny czerwony lu |
Bluza Damska Model VT014 Grey - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model K302 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka wizytowa Model 822 Red - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
Tunika Model J7 Navy/Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 98 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 110 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 116 cm | 108 cm |
| 46 | 73 cm | 122 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model 065/51 Debby White - Mat
- przód zdobi żakardowa satyna połączona z delikatną siateczką
- u góry kokardka z błyszczącą ozdobą
- tył z lśniącej dzianiny
- świetna propozycja do sukni ślubnej
Skład: 47% poliamid, 34% poliester,11% elastan, 8% bawełna.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 92-96 cm |
| 38 | 96-100 cm |
| 40 | 100-104 cm |
| 42 | 104-108 cm |
| 44 | 108-112 cm |
| 46 | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model VT055 Oliwka - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Koszula Damska Model A106 Ecru/Navy - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Koło Garncarskie - Mały Artysta - farbki, masa, koło, narzędzia
Daj się ponieść marzeniom o tworzeniu pięknych i praktycznych przedmiotów! Rozwiń pasje!Teraz masz niebywałą okazję, by projektować i własnoręcznie robić niepowtarzalne przedmioty – wazoniki, miseczki, figurki, koraliki i wiele innych.
Oto przed Tobą najwspanialszy, starannie wykonany i wyposażony we wszystkie niezbędne elementy zestaw garncarski, który:dostarczy Ci sporo frajdy i satysfakcji,rozwinie Twoje zdolności artystyczne,pozwoli do woli tworzyć, kształtować i dekorować ciekawe, bajecznie kolorowe, a przede wszystkim praktyczne przedmioty.Nie zwlekaj - zacznij tworzyć już teraz!Rozpocznij przygodę z lepieniem z gliny, która może przerodzić się w interesujące i wciągające hobby!W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do twórczej zabawy:obrotowe koło garncarskie – z jego pomocą wytoczysz estetyczne przedmioty,masę garncarską – gdy skończy się ta dołączona do zestawu, znajdź w naszej ofercie glinę garncarską – uzupełniacz, by móc bawić się dalej,6 kolorowych farbek z pędzelkami – użyj ich do ozdobienia wytoczonych na kole przedmiotów,paletkę do rozrabiania farbek – ułatwi mieszanie farbek,sznurek do usuwania wyrobu z koła – pozwoli Ci uzyskać pożądany kształt przedmiotu,nożyki – dzięki nim na wytoczonym przedmiocie wykonasz różne wzory i nacięcia.Twórz rozmaite przedmioty według własnych wzorów i pomysłów i ciesz się nimi każdego dnia lub podaruj bliskim ręcznie robiony prezent. Radość, satysfakcja i duma z zaprojektowanych i wykonanych przez siebie dodatków jest ogromna!Kreatywny i mądry prezentKoło Garncarskie to wymarzony prezent dla ciekawego świata i lubiącego twórcze zabawy dziecka, rozwijający: zdolności artystyczne i poczucie estetyki,wyobraźnię i kreatywność,zdolności manualne i koordynację zmysłowo-ruchową,logiczne myślenie.Wystarczy dobry pomysł, wyobraźnia oraz odrobina chęci i zapału do twórczej pracy, by stworzyć oryginalne, jedyne w swoim rodzaju przedmioty.Jakość i bezpieczeństwoW trosce o najmłodszych, Koło Garncarskie wykonano z wysokiej jakości, atestowanego tworzywa. Masa garncarska, farbki i nożyki są w pełni bezpieczne dla dzieci. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE.Zawartość zestawu:obrotowe koło garncarskiemasa garncarska6 kolorowych farbek z pędzelkamipaletka do rozrabiania farbeksznurek do usuwania wyrobu z kołanożyki do formowania wzorów i wcięćinstrukcja obsługioryginalne, ładne opakowanie – idealne na prezentDo działania koła garncarskiego wymagane jest użycie baterii 2 sztuki – R20 (baterie do dokupienia osobno).
Zobacz także glinę garncarską uzupełniacz – przyda się do dalszej zabawy, gdy skończy się glina dołączona do zestawu!Wymiary:
| Opakowanie: | 33 x 24 x 8 cm |
| Średnica koła garncarskiego: | 20 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 103 |
Czapka Damska Model Violeta Beige - Kamea
VIOLETA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Elastan 2 %
~Polamid 24 %
~Poliakryl 23 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI WORKERY Z ĆWIEKAMI H921 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |
AQUA EL CIRCULATOR REEF 2600 przeznaczony do akwariów rafowych
| Nazwa produktu | ReefCirculator 2600 | ReefCirculator 10000 |
| Kod produktu | 107451 | 107976 |
| Moc (W) | 4 | 20 |
| Wydajność (l/h) | 2600 | 10000 |
| Poj. akwarium(l) | <200 | <400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107451 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107451 |
SZPILKI VINCEZA LE18-2837G CNBLE18-2837G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Bend 10407 Grey - Click Fashion
Elastan 7 %
Polyester 43 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Bokserki Model Comfort 002/106 Blue - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Virginia M-206 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Figi Model Eco-Do White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |


_214901.jpg)