~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Ciążowy Model 40005C Beige - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Śnieżka spray popielaty MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL7001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL7001 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Matylda Sky Blue M-469 Sky Blue - Marko
Cechy kostiumu:
- Subtelny kostium kąpielowy typu \"Sweet & sexy\"
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- biustonosz z dekoltem w kształcie serca, imituje top
- posiada fiszbiny i efekt push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- konstrukcja znakomicie przybliża piersi ku sobie, unosi i od razu zdecydowanie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi z falbaną
- wygodny krój typu \"biodrówka\"
- kostium szyty jest aż w 23 najpiękniejszych kolorach lata
- włoska tkanina Carvico Fabrics
- najnowsza kolekcja Lato 2018 Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 86 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 98 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 102 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Drapak dla kota Zamora kolor purpurowo-fioletowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43357 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43357 |
Figi Model VF-308/318 Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Body Model Luzon Ecru - Kalimo
Dekolt wykonany z koronki w kwiatowym motywie, profilowany-idealnie podtrzymuje biust. Koronka przechodzi na plecy, tym samym tworząc ich górę. Dolna część to miękka wiskoza. Zapięcie w kroku z możliwością regulacji. Body Luzon to zmysłowy element garderoby dla Niej a dla Niego zapewnienie miłych dla oka doznań.
Styl:
- komfortowy, dopasowany dzięki elastycznej wiskozie oraz koronce
- elegancki, luksusowy
- długość body mierzona po szwie bocznym ok. 35 cm (wymiar podany bez części majtkowej)
- część majtkowa typu figi
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Piłka na przysmaki z kauczuku 6 cm
Wykonana z nietoksycznej gumy, dla zapewnienia bezpieczeństwa zabawy. W kuli znajduje się labirynt, by wydłużyć czas zabawy i uczynić ją atrakcyjniejszą dla pieska.
Idealna do samodzielnej zabawy piesków, gdy właściciel jest zajęty lub nie ma go w domu.
Średnica kuli 6cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34940 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34940 |
Koszula Model K23 biały - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 62 cm | 86 cm |
| 38 | 68 cm | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 68 cm | 64 cm | 94 cm |
| 42 | 69 cm | 65 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Kosz Na Zabawki Cars Auta Disney
Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym.
Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.
| Wymiary: | 36 x 36 x 58 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Happy Winter Grey/Pink - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Zestaw Outdoorowy: Lornetka + Scyzoryk + Latarka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
Turystyczny Lokalizator GPS BackTrack.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
Komplet Model Santababe Babydoll Red - Obsessive
Seksowny 3 częściowy, intensywnie czerwony zestaw mikołajkowy!
- urocza, zwiewna koszulka ozdobiona figlarną koronką
- dekolt zdobi miękki puszek oraz satynowa kokardka
- między miseczkami zapięcie na haftkę oraz satynowa wstążka łatwo założyć, łatwo zdjąć
- pod miseczkami gumka umożliwiająca perfekcyjne dopasowanie
- w komplecie seksowne stringi oraz mikołajkowa czapka
- elastyczny, koronkowy materiał
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-100 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sworzeń zwrotnicy, czop APL325, APL330 - L40036 81428C1 83946561
Wymiary :
28 mm / 40 mm
Odległość między środkiem otworów mocujących - 55 mm
pasuje do następujących modeli ciągników :
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | APL325, 81428C1, 83946561 |
| EAN | 81428C1, 83946561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | APL325, 81428C1, 83946561 |
| EAN | 81428C1, 83946561 |
Szorty Model 677S Hope Ametystowy Grafit - Gaia
Eleganckie szorty w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Wykonane zostały z połączenia grafitowej dzianiny z pięknym haftem oraz wzorzystą dzianiną. Całość uzupełnia mała kokardka umieszczona na środku.
Elastan 15 %
~Polamid 65 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Nestor Pokarm dla myszoskoczków i myszy *Smaki* Pod indyjskim niebem z bananami i ryżem 700ml.
to specjalnie przygotowany z myślą o myszoskoczkach i myszkach idealnie dopasowany i zbilansowany pokarm klasy PREMIUM. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi zwierząt.
Skład: kukurydza, owies, pszenica, płatki kukurydzy, słonecznik czarny, ryż preparowany 6,5%, żyto, słonecznik pasiak, susz jabłka, proso, sorgo, granulat witwminowy, płatki grochu, suszone banany 2%, kardi, susz buraków, susz marchewki, pestki dyni, granulat kukurydziany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Sukienka Model K267 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Chusta Model ADS 2400-001C Black - Moraj
Modna chusta damska.
- została wykonana z ciepłej przędzy w modnym wzorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Wymiary:
- szerokość 145 cm
- długość 145 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |


_270650.jpg)