~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
Czółenka Model KBU429 Black - Heppin
Wysokość platformy 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Szczotka dwustronna drewniana 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2321 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2321 |
Tropical Aqua Plant 30ml.- Płynna odżywka dla roślin wodnych z azotem i fosforem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Spodnie Damskie Model S034 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 113 cm | 37 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 113 cm | 35 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 113 cm | 33 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 113 cm | 39 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka bez rękawów GR1433 Brzoskwinia - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Daria Mint - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 85 cm | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 84 cm | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 87 cm | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Sofia Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 70 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bluzka model T199/4 Yellow - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 55 cm | 110-114 cm | 104-108 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 55 cm | 102-106 cm | 96-100 cm | 78-82 cm |
| S/M | 55 cm | 94-98 cm | 88-92 cm | 70-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Żółty |
Feringa Menu 200 g Królik i indyk z rokitnikiem i kocimiętką
W składzie karm Feringa nie znajdziesz nawet najmniejszego dodatku zbóż, ponieważ układ trawienny kota nie jest przystosowany do ich trawienia. 2 smaki mokrej karmy Feringa swoją jakością domowego jedzenia zachwycą nawet najbardziej wybredne koty.
Ilość mięsa wynosi 70 %:
Każdy wariant smakowy został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa lub ryby. Koty, które z natury są mięsożercami, potrzebują naturalnego pożywienia, dostosowanego do ich potrzeb - taka właśnie jest karma Feringa Menu 2 smaki. Bez dodatku zbóż - bez glutenu: Bez soi i laktozy:
Jako pożywienie wysokiej jakości Feringa Menu 2 smaki nie zawiera soi i laktozy, dzięki czemu można ją podawać także wrażliwym kotom
Królik i indyk z rokitnikiem i kocimiętką: 50 % indyka (serc, mięsa, wątróbki, szyjek), 26,9 % bulionu, 20 % królika (serc, wątróbki, płuc), 2 % rokitnika, 1 % składników mineralnych, 0,1 % kocimiętki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.3 |
Sukienka Model MOE188 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 89 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 88 cm | 90 cm | 76 cm |
| XL | 90 cm | 96 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Scarlett Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
TETRA APS 100 - biała do akwarium 50-100L
- Gumowe nóżki redukujące wibracje
- Otwór zasysania powietrza z filtrem powietrza
- Króćce wylotu powietrza
- Trwałe zawory Silaflex®
- Mocna membrana Wielkość akwarium: 50-100 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212497 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212497 |
Piżama Damska Model Parfum 665/99 Trzyczęściowa Yellow - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Żółty |
Komplet Model Swanita chemise Black - Obsessive
Przygotuj się! Załóż koszulkę Swanita.
- subtelna, czarna koszulka nocna
- kusząco odkryte plecy
- gładki, prześwitujący materiał na pośladkach
- na miseczkach i brzuchu koronka z motywem kwiatowym
- trójkątne wycięcia pod miseczkami ? optyczne wyszczuplenie
- brzegi koszulki obszyte koronkową lamówką
- na ramiączkach urocze kokardki
- regulowane ramiączka i paseczek na plecach ? gwarancja łatwego dopasowania!
- w komplecie pasujące do całości stringi
- przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Niki 301 Black - IVON
~Nylon 46 %
~Viscosa 46 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 78 cm | 94 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 78 cm | 98 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 78 cm | 102 cm | 92 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model L017 Fuksja - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 100 cm |
| M | 66 cm | 96 cm |
| S | 66 cm | 88 cm |
| XL | 66 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z gumą w pasie midi 184 Black - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 102 cm | 98 cm | 98 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 94 cm |
| XL | 105 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXL | 106 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka dresowa D-041 Red - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 94 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38/40 | 96 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| 40/42 | 96 cm | 104 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42/44 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 106 cm |
| 44/46 | 97 cm | 118 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46/48 | 98 cm | 122 cm | 117 cm | 115 cm |
| 48/50 | 98 cm | 126 cm | 120 cm | 118 cm |
| 50/52 | 98 cm | 132 cm | 126 cm | 123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
Sweter model 30051C Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |


_270656.jpg)