| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
2w1!! Pistolet Wiatrówka i Pistolet Maszynowy w Jednym 4,46mm/Co2.
2 w 1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507533 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507533 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 7D 76x68x18 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 76x68x18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2402 |
Herbal Pets Koniczyna dla gryzoni i królików 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
DAKO-ART Pokarm dla koszatniczek i myszoskoczków 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Piżama Męska Model SAM-PY 064 Grey Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk na kieszonce
- długi rękaw
- jednolite, długie spodnie z kieszonka z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Rozmiar XXXL: klatka 112-116, pas 114-118
Polyester 12 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K391 Blue - Lenitif
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Bokserki Model High Emotion 508/60 Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Wędka PURRfect Crinkle Bouncer - Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vee Enterprises |
| Kod producenta | V00053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vee Enterprises |
| Kod producenta | V00053 |
Kordzik/Sztylet Rycerski Masoński+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415642 |
TRIXIE Piłka z trawy/siana z dzwonkiem 6 cm
Piłka wykonana z trawy dla królików i gryzoni z umieszczonym wewnątrz dzwoneczkiem. Dźwięk dzwoneczka będzie ciekawił i zachęcał do zabawy, natomiast piłka wykonana z trawy może być w nadgryzana i zjedzona bez żadnego ryzyka dla zdrowie naszego gryzonia.
Odpowiednia dla królików, świnek morskich, chomików, myszek, myszoskoczków i innych małych gryzoni.
W 100% bezpieczne do gryzienia i jadalne (zalecane jest jednak, aby wymienić zabawkę wówczas, gdy zwierzęta w zbyt dużym stopniu ją obgryzą).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61821 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61821 |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra FAN-2 PLUS/BIO-FS 80
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100792 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100792 |
| EAN | 5,90555E 12 |
ZAMSZOWE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ PQ-15BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Marko Kostium Kąpielowy Betty M-179 Yellow - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Pociski Precyzyjne SNIPER 12,7mm (cal. 0,50") do Pistoletu RAM Major PDG50 (9szt.).
(cal. 0.50") do Pistoletu RAM Major PDG50.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862090 |
Koszulka nocna CAMPI Black/Beige - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Edina 10606 Pink - Click Fashion
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 72 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Bluza model 1473 Fuchsia - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 72 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 73 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |


_325239.jpg)