RYBY, SŁODKO- I SŁONOWODNE, OWOCE MORZA I ŚLIMAKI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Szymanderska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Szymanderska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Trepka, Krzysztof Boruń |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Trepka, Krzysztof Boruń |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Fiedoruk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Fiedoruk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nadia Budde |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nadia Budde |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grażyna Wołynik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grażyna Wołynik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
Wskazówki: prać ręcznie w temp. 30 st. C, nie prasować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce bębnowej.
Wklejam i maluję. Wesołe ufoludki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kąpielówki Stylo Niebieskie w białe kwiaty
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilles Deleuze |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilles Deleuze |
Franciszek. Papież wielkiej nadziei
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Polak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Polak |
Marka odzieży: Marko
Model odzieży: Belinda M-286
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 20%,
Druty: NIE
Fiszbiny pionowe: TAK
Kieszonki na wkładki: TAK
Miejsce zapięcia: tył
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Oto kostium dla kobiety, która na plaży pragnie wyglądać przede wszystkim elegancko. Jednoczęściowy, abyś czuła się pewnie i komfortowo. Uszyty z pięknej, elastycznej, włoskiej tkaniny, podkreślony spokojną kolorystyką. Z przodu kwiecisty rysunek na tle subtelnych pasków, które optycznie wysmuklają sylwetkę. Bardzo gustowna kompozycja stworzona by wydobyć to co w Tobie najlepsze. Kostium od wewnątrz posiada profilowane miseczki, które unoszą i utrzymują na swoim miejscu piersi, tworzą zgrabny, kobiecy dekolt. Rozmiary L, XL, XXL posiadają (wyjmowane) wypełnienie push up, które umieszczone wewnątrz kostiumu pozwala dodatkowo powiększyć piersi. Kostium posiada regulowane ramiączka, z tyłu zapinany jest na klamerkę. Jeden z najlepszych kostiumów kąpielowych tego sezonu.
· Produkt najwyższej jakości, uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Tessuti,
· potwierdzony hologramem, polskiej produkcji,
· odporny na działanie promieni słonecznych i siłę trącą piasku,
· doskonale kryjący ciało, szybkoschnący.
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: jednoczęściowy
Miasto upadłych aniołów. Tom 4. Dary Anioła
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cassandra Clare |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cassandra Clare |
Znowu poznaję świat. Materiały do terapii afazji. Części ciała
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
ZESTAW OCHRANIACZY HOBBY 30023
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SOLEX SPORTS |
| Kod producenta | 30023 |
| EAN | 5903733003629 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SOLEX SPORTS |
| Kod producenta | 30023 |
| EAN | 5903733003629 |
Disney. Zaplątani. Kolorowanka. D 226.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Jak tego dowieść - krótka opowieść. Dowody matematyczne dla każdego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dariusz Laskowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dariusz Laskowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maureen Jennings |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maureen Jennings |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucinda Riley |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucinda Riley |


_J12285.jpg)