mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/01 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/01 /18 |
Pasek 205EL/05/18 - ciemny granat, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Nie jest zwężany, na całej długości ma taką samą szerokość.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /18 |
Pasek do zegarka Timex TW2P74900 (PW2P74900)
Kremowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Uniwersalny pasuje też do TW2P75000,TW2P75100
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P74900 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P74900 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek 339/01/20 - czarny, imitacja rekina
Wykonany ze skóry cielęcej,
imitacja skóry rekina, bardzo ciekawy, efektowny wygląd.
Pasek został przeszyty jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/01 /20 |
Pasek do zegarka BZ001BR/20, dla alergików - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001BR/20 |
Pasek Morellato Amadeus - brązowy, skóra krokodyla 14 mm
przeszywany nicią w kolorze paska, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U0589042034/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U0589042034/14 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /18 |
Pasek TK037BR/14 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037BR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037BR/14 |
Pasek 7542/10/10 - czarny, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/31/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/31/20 |
Pasek TK118JBR/22 - jasny brąz, gładki
jasny brąz, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118JBR/22 |
Pasek TK015BR - brązowy, przewlekany, uniwersalny
wykonany z naturalnej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek uniwersalny, przeznaczony do damskich, biżuteryjnych zegarków.
Można go założyć do zegarka bez odpinanych teleskopów.
Szerokośc klamerki w pasku wynosi 8 mm. Długość części z klamerką to ok. 90 mm, bez klamerki 120 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK015BR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK015BR |
Pasek TK123/POM/22XL - czarny long, pomarańczowe nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/POM/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/POM/22XL |
Zapięcie do paska 22 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm. Zapięcie do paska 22mm z podwójnych zabepieczeniem - zobacz zdjęcia!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek 372/01/05/18 - czarny, granatowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany granatową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/05 /18 |
Pasek TK033BEZ/8 - beżowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
Pasek Tekla TK113BR/B/22 - gładki, wypukły, przeszywany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
Pasek Kuki 0702/18 - skóra aligatora, bardzo jasny brąz, klamerka 16 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BJBR.A/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BJBR.A/B/18 |
Pasek Tekla TK109/CZ/18 - czarny, gładki, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany czerwoną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/18 |
Pasek 311A2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW44, ABX20, DB150.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 15+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 15 mm |
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Bardzo ładnie wykończony, miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |


_s252_01_1.jpg)