wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /26 |
Sprzączka / klamerka stalowa - 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPS16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPS16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
Pasek TK115BR/B/20 -brąz, jasne nici
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/B/20 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/22 |
Pasek do zegarka Timex PW4B09100 (TW4B09100)
pasuje również do T2P509,T49827,TW2P59000,TW2P95900,
oraz do większości zegarków ze standardowym mocowaniem paska na 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B09100 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B09100 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, czarny, klamerka 20 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
Pasek CHA106BR/20 - brazowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA106BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA106BR/20 |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_CZ/22 - czarny, imitacja krokodyla
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_CZ/22 |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, jasny brąz, klamerka 18 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.JBR.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.JBR.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | VINTAGE.NN5/18 |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Grubość paska | ok.+2%2C5+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | VINTAGE.NN5/18 |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Grubość paska | ok. 2,5 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Szerokość paska | 18 mm |
Pasek do Timex TW2R43300 (PW2R43300)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R43300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 124+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R43300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 124 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Tekla TK110GR/22 - granatowy, faktura krokodyla
Pasek bardzo miękki, doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110GR/22 |
Pasek TK033BEZ/8 - beżowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
Pasek 260F10P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AQ42, LDP800, MD712, MQ15W, MQ24, MQ77.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16 mm |
Pasek TK118KRE/24 - kremowy, gładki
kremowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/24 |
Pasek 362/10/16 - ciemny żółty
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/16 |
Pasek 8917/25/14 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
Pasek Kuki 0204L/20 - ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek 205EL/05/24 - bardzo ciemny granat, long
bardzo ciemny granat,
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Nie jest zwężany, na całej długości ma taką samą szerokość.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /24 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/22 |
Pasek 7542/21/20 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /20 |


_378_02_1.jpg)