wykonany ze skóry cielęcej.
Pasek jest klejony, nie ma przeszyć.
Dzięki temu jest bardzo delikatny - płaski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/03 /18 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Długość: część bez klamerki | 115+mm |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Długość bransolety | |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część z klamerką | 72+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/03 /18 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Długość: część bez klamerki | 115 mm |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Długość bransolety | |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część z klamerką | 72 mm |
Pasek RP051/P/24 - czarny, pomarańczowe przeszycia
wykonany z gumy i silikonu.
Przeszywany pomarańczową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/P/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/P/24 |
Pasek TK120/12 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/12 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/03/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/03/18 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - żółty
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 103028725/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 103028725/24 |
Pasek TK033WI/16 - wiśniowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033WI/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033WI/16 |
Pasek 383/1/18 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/1/18 |
Pasek TK033SZ/20 - szary, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/20 |
Pasek do zegarka Bros 8130/25/20 - krokodyl, jasny brąz
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/25/20 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-pomarańczowo-granatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
Pasek Bros 3112/GR/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: biało-czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GR/18 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/24 |
Pasek Bros 3112/BV/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
Niezbędne narzędzie każdego zegarmistrza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kluba_01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kluba_01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/16 |
Pasek do zegarka Timex T2N795 (P2N795)- szary
Wykonany ze skóry naturalnej, klejony, bez przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N795 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N795 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008CZ/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008CZ/28 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/22 /30 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
Pasek 384/3.2/24 - brąz, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
uszyty ze skóry cielęcej,
gładki, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/11/16 |


_701_03_1.jpg)