wykonany z silikonu,
bardzo miękki, nie pęka,
bardzo dobrze układa się na ręku.
Wzór bieżnika opony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S222/01 /22 |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Grubość paska | od+4+do+6+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S222/01 /22 |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Grubość paska | od 4 do 6 mm |
czarny, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /20 |
Pasek 8917/25/14 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 80 /20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /12 |
Pasek 8534/20/26 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/26 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 21 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 21 /18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/20 |
Pasek 392/3/18 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/18 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BV/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BV/20 |
Pasek TK118SZ/24 - szary, gładki
szary, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118SZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118SZ/24 |
Pasek TK124BR/22 - brązowy, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
Pasek Bros 6130/10/18 - krokodyl, czarny
Elegancki, lakierowany, wykończenie w połysku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/18 |
Pasek PA112/20 - czarny, pomarańczowe wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze pomarańczowym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA112 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA112 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/24 |
Pasek TK033/6 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka Timex P2N932 (T2N932)
Model P2N932. Pasek wykonany jest ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią.
. Pasek pasuje również do T2N700,T2N701,T2P381,T2P510, oraz wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N932 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N932 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek RP051/B/24 - czarny, białe przeszycia
wykonany z gumy i silikonu.
Przeszywany białą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/24 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | PN017/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | PN017/24 |
Pasek Bros 8783/80/24 - granatowy, Saffiano
Podszewka wykonana jest ze skóry naturalnej cielęcej o podwyższonej odporności na zawilgocenie, z natłoczonym wzorem płótna, co podnosi komfort użytkowania w przypadku zapocenia.
Jednak nie jest to pasek wodoodporny i należy unikać jego całkowitego zamaczania właśnie ze względu na skórzaną podszewkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/24 |


_s222_1_1.jpg)