Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /18 |
Pasek Kuki 0205L/19 - jasny brąz
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszycia w kolorze paska,
Posiada na powierzchni liczne dziurki - bardzo ciekawy wygląd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA009 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA009 /18 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 22 /22 |
Pasek TK102BR/B/20 - brązowy, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
Efektowna, masywna klamerka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /20 |
Pasek Kuki 0204L/20 - ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty nicią w kolorze paska.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/16 |
Pasek TK118KRE/12 - kremowy, gładki
kremowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/12 |
Pasek 141F5P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 141F5P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 141F5P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20 mm |
Pasek Kuki 0210/16 - czarny, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |
Pasek TK120BR/18XL - brązowy, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/18XL |
Pasek do zegarka Bros 8231/11/20 - jaszczurka, szary
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/11/20 |
Pasek 380/1/5/20 - czarny, granatowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/20 |
Pasek TK007CGR/26 - ciemny granatowy
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/26 |
Pasek TK117B/20 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/20 |
Pasek RE040/B/22 - biały, faktura krokodyla
Wykonany z naturalnej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska,
bardzo ciekawa imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE040/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE040/B/22 |
Pasek Alfa PA045/12 - imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry naturalnej imitującej skórę jaszczurki,
czerwony,przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA045/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA045/12 |
Pasek Tekla TK113ZIE/20 - ciemna zieleń
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/20 |
Pasek TK118BR/12 - brązowy, gładki
brązowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/12 |
Pasek 253/10/18 - żółty, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |

