Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542/10/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542/10/16 |
Pasek 8917/10/12 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 22mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /20 |
Pasek do zegarka TK126JROZ/18 - gładki, róż pudrowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
Pasek 648ET1 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AQ160.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 648ET1 |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 16+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 648ET1 |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 16 mm |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/10/22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/16 |
Pasek 602EJ1 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
G-SHOCK, G-2900.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 602EJ1 |
| Szerokość paska | 26+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 16+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 602EJ1 |
| Szerokość paska | 26 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 16 mm |
Pasek 362/02/18 - bardzo ciemny brąz
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/18 |
Pasek 8534/80/30 - granatowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/30 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
Pasek 375/22/13/20 - biały lakierowany, różówe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/13/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/13/20 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/19/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/19/20 |
Pasek 0983/80/20 - granatowy, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, umożliwia to zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/80/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/80/20 |
Pasek RE060/26XL - czarny, czerwone nici, long
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany czerwoną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
miękki, dobrze układa się na ręku,
pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE060/26XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE060/26XL |
Pasek do zegarka Bros 8781/21/22 - oryginalny krokodyl, brązowy
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/22.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/22.NZ |
Pasek 384/3.2/24 - brąz, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/04/ 30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/04/ 30 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /16 |

