mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |
Pasek 7221/25/16 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/16 |
Pasek do zegarka Bros 8781/20/18 - oryginalny krokodyl, bardzo ciemny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/18.NZ |
Pasek Kuki 0203Lim/20L - granatowy
Granatowy, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0203/1 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0203/1 /20 |
Pasek do zegarka Timex TW2P72500(PW2P72500)
oraz do większości zegarków ze standardowym mocowaniem paska na 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 8436/90/20 - biały, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
Pasek 378EA/02/28 - bardzo ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /28 |
wykonany z gumy i silikonu,
bardzo solidne i estetyczne wykonanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051B/24 |
Pasek Tekla TK122/NIE/20 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/20 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 387/DE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 387/DE/20 |
Pasek 375/01/22/20 - czarny lakierowany, jesne przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/01/22/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/01/22/20 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/10 |
Pasek TK033BR/16 - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/16 |
Pasek IRON3/03 - jasny brąz, matowy
jasny brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/03 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/20 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008BR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008BR/26 |
Pasek Bros 3112/VB/22 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: zielono-beżowo-brązowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/VB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/VB/22 |
Pasek TK118/24 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/24 |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /12 |
Pasek Kuki 0203L/20 - czerwony
wykonany ze skóry bawoła.
Czerwony, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/20 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 16mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a31 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a31 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |


_s253_10_1.jpg)