Wysokiej Jakości Wiatrówka Pneumatyczna Gamo FOREST,
z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620151 |
Spawarka inwerterowa TIG VIPER 205 P PULSE DIGITAL MAGNUM
Dane techniczne:
Model: TIG VIPER 205P DIGITAL
Napięcie zasilania: 230V/50Hz
Prąd spawania:
MMA 150A/35%
TIG 200A/35%
Pobór mocy: 6,3 kVA
Zabezpieczenie: 25A
Zakres regulacji: płynny
Stopień ochrony obudowy: -
Napięcie biegu jałowego: 62V
Waga: 9 kg
Wymiary dł/szer/wys: 390x130x280
Opis:
Spawarki inwerterowe MMA/TIG DC HF - linia VIPER. W zestawie komplet kabli.
- precyzyjne sterowanie procesem spawania
- 2 wyświetlacze cyfrowe
- komplet kabli
- polski panel (miêkki)
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Nika 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Nika 2 |
Sukienka Model L260 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 94 cm | 74 cm |
| M | 81 cm | 90 cm | 70 cm |
| S | 81 cm | 86 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Dzianinowa sukienka z dekoltem V S92 Black - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 95.5 cm | 84 cm | 69 cm |
| 38 | 101.5 cm | 99.5 cm | 88 cm | 73 cm |
| 40 | 103 cm | 103.5 cm | 92 cm | 77 cm |
| 42 | 104 cm | 107.5 cm | 96 cm | 81 cm |
| 44 | 106 cm | 111.5 cm | 100 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K435 Wzór 65 White - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Bezprzewodowy Alarm na Posesję, Mieszkania...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415505 |
TETRA Tetratec EX 1200 Intake Kit - zestaw rurek do zasysania wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167315 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Sonia White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Bluza Damska Model K264 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model MOE268 Geometria Multicolor - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| uniwersalny | 71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model SUK143 Fuksja - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| 36 | 88 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 88 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 91 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 91 cm | 102 cm | 80 cm |
| 44 | 91 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
Bluzka z pionową lamówką i guziczkami B80 Grey/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 66.5 cm | 100 cm |
| 40 | 68 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 71.5 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
ROYAL CANIN Labrador Junior 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544134 |
Lampa Kempingowa 36-LED + AKU.
Wbudowanym AKU.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
Bokserki Model Classic Black - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z dekoltem w kształcie litery V bez rękawa B75 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 92.5 cm |
| 38 | 67 cm | 96.5 cm |
| 40 | 68.5 cm | 100.5 cm |
| 42 | 70 cm | 104.5 cm |
| 44 | 71.5 cm | 108.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Maya Paski-Skipper M-359 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka 53-10 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 98 - 108 cm | 90 - 98 cm | 78 - 88 cm |
| M | 97 cm | 90 - 100 cm | 88 - 96 cm | 74 - 80 cm |
| S | 96 cm | 86 - 98 cm | 80 - 88 cm | 68 - 74 cm |
| XL | 99 cm | 102 - 110 cm | 92 - 102 cm | 80 - 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |


_6538N.jpg)