GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG2000 1.6kW Podobnie jak model IG1000 tak i ten model sprawia, iż mozliwość zabrania ze sobą gdziekolwiek niezależnego źródła prądu nie sprawia żadnego problemu. Agregat ten, podobnie jak jego mniejszy brat, ma obudowę walizkową, co sprawia, iż jest on bardzo poręczny. Dodatkowo obudowa sama w sobie maksymalizuje kulturę pracy jednostki napędowej agregatu prądotwórczego. Generator posiada równiez zapłon elektroniczny a jego waga nie przekracza 22 kilogramów. Główne cechy KIPOR IG2000 1.6kW Agregat inwerterowy KIPOR IG2000 z cyfrową stabilizacją prądu AVR Digital - idealny do bezpośredniego zasilania urządzeń elektronicznych (PC, TV, RTV, AGD itp.) Urządzenie w obudowie wyciszonej, z kółkami transportowymi oraz rozruchem elektrycznym w standardzie. Agregat posiada 2 standardowe gniazda 230V i 1 gniazdo z wyjściem prądu stałego 12V. Zwarta blokowa konstrukcja - dzięki temu agregat jest o 50% mniejszy i lżejszy od tradycyjnego generatora, Unikalny i opatentowany system chłodzenia powietrzem, Opatentowany wewnętrzny system struktury generatora, Niski poziom hałasu, Niewielka waga, Do 3 h pracy na jednym zbiorniku paliwa, Atrakcyjny nowoczesny design, Możliwość ładowania akumulatorów, Kółeczka ułatwiające transport
| NAPIĘCIE | 230V |
| ILOŚĆ FAZ | 1 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50HZ |
| PRĄD | 7A |
| MOC NOMINALNA | 1.6KVA |
| MOC MAKSYMALNA | 2.0KVA |
| MOC PRĄDU STAŁEGO | 12V/5.0A |
| BEZPIECZNIK NA PANELU STEROWANIA | BRAK |
| MODEL PRĄDNICY | KPINF1-2.0 |
| MODEL SILNIKA | KG158 |
| TYP SILNIKA | JEDNOCYLINDROWY, 4-SUWOWY SILNIK BENZYNOWY |
| POJEMNOŚĆ SILNIKA | 105.6CM3 |
| MAKSYMALNA MOC SILNIKA | 2.2KW/4500RPM |
| MAKSYMALNE OBROTY SILNIKA | 4500RPM |
| ŚREDNICA X SKOK CYLINDRA | 58 X 40MM |
| KOMPRESJA | 8.5:1 |
| KIERUNEK OBROTU WAŁU NAPĘDOWEGO | W PRZECIWNĄ STRONĘ ZEGARA |
| SYSTEM ROZRUCHU | RĘCZNY |
| SYSTEM ZAPŁONU | T.C.I. ZAPŁON ELEKTRONICZNY |
| POBÓR PRĄDU ROZRUSZNIKA | BRAK |
| MAKSYMALNY PRĄD ŁADOWANIA AKUMULATORA | BRAK |
| POJEMNOŚĆ AKUMULATORA | BRAK |
| RODZAJ PALIWA | PB95 |
| POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA | 3.7L |
| ZUŻYCIE PALIWA | 1.6L/H |
| MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA | 1.2L/H |
| CZAS PRACY NA PEŁNYM ZBIORNIKU | 2.2~3H |
| RODZAJ OLEJU | SAE15W40 |
| POJEMNOŚĆ MISKI OLEJOWEJ | 0.4L |
| SMAROWANIE | ROZBRYZGOWE |
| WAGA NETTO | 22KG |
| WYMIARY | 515 X 300 X 430MM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
Brit Care Cat Angel I\'m Delighted Senior 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Płaszcz Damski Model M403 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Mikro-Kamera HD Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (30-dni Pracy!!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (30...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
Łuk Klasyczny Samick Polaris + 2 Strzały i Akcesoria.
Naciągu + 2 Drewniane Strzały.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59010933444 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59010933444 |
JRS Pet\'s Dream Universal 5l.- drewniany żwirek dla zwierząt
Doskonale wchłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Zalety żwirku:
-Ulega biodegradacji
-Nie zawiera substancji chemicznych
-Nie pylący
-Produkowany z drzew iglastych
-W 100 % ekologiczny
Sposób użycia:
czystą kuwetę napełnić 3 cm warstwą żwirku. Zużytą ściółkę należy systematycznie wymieniać, usuwać stałe nieczystości. W razie potrzeby należy wymienić całą zawartość kuwety.
Waga 3,2 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Figi Model Sienna 072 White - Ewana
Skład: 89% mikrofibra, 11% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sum-Plast Piłka aportowa średnicy 8cm. o zapachu wanilii
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii. Średnica piłki: 8cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Szlafrok Damski Model Linda Black - Donna
Skład: 90% wiskoza, 5% poliamid, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M36 Sky Blue - Makadamia
Elegancka sukienka damska.
- dekolt półokrągły
- rękaw krótki
- luźny, trapezowy fason
- rękawy zakończone mankietami
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
- wyprodukowany w Polsce
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 86 cm | 92 cm |
| 38 | 91 cm | 90 cm | 96 cm |
| 40 | 92 cm | 94 cm | 100 cm |
| 42 | 93 cm | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Eco-Bo White - Wolbar
Skład: 90% bawełna, 7% elastan, 3% poliamid.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża skórzana 25mm / 65cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Chaba Legowisko Owalne 7D 76x68x18 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 76x68x18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1768 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1768 |
Sukienka Model 16795 Navy - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 83 cm | 82 cm | 70 cm |
| M | 82 cm | 80 cm | 64 cm |
| S | 80 cm | 78 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model VT067 Dark Grey/Bordo - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI DAMSKIE RÓŻOWE N-29 CHAMPAGNE - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Tropical Ophtalvit-A Chelonia 15ml.- Balsam do pielęgnacji skóry i oczów gadów
Zastosowanie preparatu do przemywania oczu podrażnionych piaskiem i pyłem ? oko oraz skórę wokół oczu spłukać obficie preparatem. W razie konieczności zabieg powtórzyć. Przy zastosowaniu ciągłym nie stosować dłużej niż 5 dni.
Zastosowanie preparatu w pielęgnacji otarć oraz skaleczeń. Otarte lub skaleczone miejsce zakroplić obficie preparatem. Zabieg powtarzać 1-2 dziennie. Przy zastosowaniu ciągłym nie stosować dłużej niż 3-5 dni lub do momentu powstania wykwitu (skrzepu).
W przypadku stosowania u żółwi wodno-lądowych zwierzę po aplikacji preparatu pozostawić poza terrarium na 10-15 min. lub do chwili przeschnięcia balsamowanego miejsca.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Taktyczny plecak medyczny moro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66-MORO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66-MORO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |


_kipor_IG_2000.jpg)