| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902367975043 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902367975043 |
Komplet Model Callidora Push up Red - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 86.5-88 cm |
| M | 93 cm | 84.5-86 cm |
| S | 90 cm | 82-84 cm |
| XL | 99 cm | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Nature\'s Protection Medium Junior 7.5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 40 cm kolor szary
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410936GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410936GRI |
Bluzka o prostym fasonie z rękawem na mankiecie MM2021 Liliowy - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model 17995 Yellow - YourNewStyle
Polyester 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 116 cm |
| M | 83 cm | 112 cm |
| S | 82 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Żółty |
Podwójny Rozdzielacz do Gniazda Zapalniczki Pojazdu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415594 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415594 |
OCIEPLANE WORKERY K1719603NE_NE CNBK1719603NE_NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 808/S Ecru - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Elektryczna Kolejka: Lokomotywa Parowa + 4 Wagony + Tory i Akcesoria.
Elektryczny Pociąg: Lokomotywa Parowa + 4 Wagony + Tory +
+...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419837 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419837 |
Elegancka bluzka z okrągłym dekoltem MM2032 Kremowy - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Klasyczne Model Alva code 632 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
Biustonosz do karmienia Model 1686 White - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Biały |
POMPA HYDRAULICZNA FIAT ALLIS 645B 3139320069 ,P742078
Numery do celów porównawczych:
3139320069 ,P742078
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | P742078AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | P742078AE |
Miseczka porcelanowa - dla ras krótkonosych XL
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie kotom z krótkimi noskami, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory:
szaro/biała
Wymiary/pojemność:
Ø 15cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24784 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24784 |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZARNE L6120 BLACK - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Model Provoke 20 den Linen - Fiore
Seksowne pończochy do pasa.
- grubość 20 DEN
- transparentne, matowe
- z tyłu kontrastowy szew oraz wzór na stopie i pięcie
- niewidoczne wzmocnienie palców
- pończochy nie mają w komplecie pasa do pończoch
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Beżowy |
TIG VIPER 225 AC/DC puls mma magnum
napięcie zasilania 230V/50Hz prąd spawania 5-200A napięcie jałowe 56V zabezpieczenie 25A cykl pracy 60% płynna regulacja spawania funkcja PULS możliwość spawania aluminium ANTI STICK - ogranicza prąd zwarcia, nie rozżarza elektrody w przypadku przyklejenia ARC FORCE - stabilizuje łuk niezależnie od jego długości HOT START - ułatwia zajarzenie łuku pobór prądu 7,5 kVA klasa ochronna IP21 waga ok 25kg
WYPOSAŻENIE
spawarka TIG AC/DC uchwyt TIG 4M przewód masy z uchwytem przewód spawalniczy z uchwytem akcesoria startowe instrukcja obsługi oryginalne opakowanie
Do każdego zakupu dołączamy paragon lub Fakture Vat.
Serwis gwarancyjny wsystemie door to door - w razie uszkodzenia towaru przesyłka do serwisu w obie strony odbywa się na koszt producenta.
GWARANCJA 2 LATA PARAGON , FAKTURA 1 ROK !
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |


_1475931183_6442N.jpg)