| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175209612 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175209612 |
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
ZAMSZOWE WORKERY Q-2737P CNBQ-2737P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Asia 134-5 Navy Kotwice - Numoco
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm | 92 cm |
| XS | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| XXL | 104 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Jana II Bordo - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie w stylu GR1301 denim Yellow - GrandUA
Elastan 10 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Spódnica Model Gomez 9642 Blue - Click Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Drapak dla kota Medina 161 cm beżowy
Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo ważną czynnością. Pozbywa się dzięki temu złuszczających się i rosnących części pazura. Drapak niweluje też niszczenie przez kota mebli i dywanów
Wymiary:
-Podstawa: 50 x 50 cm,
-2 słupki: 40 cm,
-2 słupki: 75 cm,
-1 taras: 44 x 44 cm,
-2 taras:40 x 40 cm,
-Wymiary drapaka: 78 x 36 cm,
-Całkowita wysokość: 161 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43614 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43614 |
Bluzka Model MOE190 Powder Pink - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Żarówka Cofania z Sygnałem Bip-bip 24V.
2w1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414862 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414862 |
Figi CATHERINE Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Pinokio Domek dla gryzoni typu E z tarasem 18x11x9,5 cm
Domek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i estetyczny.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
Domej posiada taras na dachu połączony z karmidełkiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P36 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P36 |
Singstar Polskie Hity 2 + 2 mikrofony bezprzewodowe
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BRIT Premium Junior M (Medium) 3kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 30 % |
| Tłuszcz surowy | 18 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,3 % |
| Włókno surowe | 2,4 % |
| Wapń | 1,5 % |
| Fosfor | 1,0 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 10 | 15 | 20 | 25 |
| 1 - 2 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | |||
| 2 - 3 | 120 | 162 | 201 | 209 | |
| 3 - 4 | 176 | 223 | 264 | 327 | |
| 4 - 6 | 182 | 248 | 306 | 365 | |
| 6 - 12 | 172 | 244 | 304 | 356 | |
| 12 + | BRIT ADULT MEDIUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR RÓŻOWE NB176 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bokserki Model Man 35218-55X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
K9 Damatter Instant Conditioner - spray rozkołtuniający 250 ml
Sposób użycia:
Spryskać na suchy lub wilgotny włos, aby ułatwić czesanie i chronić włos. Spryskać bezpośrednio na kołtun, masować i delikatnie rozplątać.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Sandał SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI BIAŁE WL193 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Megi (usztywniane miseczki) Red - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Żakiet Model ZA 114 Grey - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 71 cm | 122 cm |
| 40/42 | 72 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |

