| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Chazarska dzicz panem świata. Tom 4. Od Kaina do Lenina
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Pająk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Pająk |
Marka odzieży: Fiore
Model odzieży: First Date 20 den
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 72%, polipropylen 15%, elastan 13%,
Grubość: 20 DEN
OpisProducenta:
Seksowne rajstopy imitujące pończochy.
- grubość 20DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- oryginalny wzór
Skład: 72% poliamid, 15% polipropylen, 13% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Wzorzyste
Wymiary obrazka po ułożeniu: 33,5 x 23,5 cm.
Wiek: 6+.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Annia Ciezadlo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Annia Ciezadlo |
Rozmówki polsko-niemiecki. Złota rączka w niemczech.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Macro i Katon, służący w kohorcie Maksymiusza, otrzymują zadanie obrony brodu na rzece Tamesis. Od utrzymania tej pozycji zależą losy całej bitwy. Niestety, Maksymiusz wydaje sprzeczne rozkazy, w krytycznym momencie zawodzi, a winą za porażkę obarcza centurionów i prostych legionistów. Rozwścieczony Aulus Plaucjusz nakazuje zdziesiątkowanie kohorty. Skazani mają prosty wybór: mogą zginąć zakatowani w bestialski sposób albo zbiec i próbować przetrwać na terytorium wroga.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Simon Scarrow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Simon Scarrow |
Marka odzieży: Makadamia
Model odzieży: M127
RodzajOferty: Promocja
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliester 70%, wiskoza 30%,
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Elegancka sukienka w modnym zestawieniu kolorystycznym.
- rękaw długi typu kimono
- dekolt okrągły
- góra luźniejsza, dół dopasowany
- po bokach dwie kieszenie
- sukienka wykonana z gładkiej dzianiny
- rękawy oraz boczne wstawki z beżowego materiału
- fason optycznie wysmukla sylwetkę
- produkt wyprodukowany w Polsce
Skład: 70% poliester, 30% wiskoza. -
Płeć: Kobieta Typ: sukienka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | ESOST32156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | ESOST32156 |
JOELLE - Rajstopy damskie wzorzyste
Język niemiecki Alles klar Neu 1A podręcznik LO / Zakres podstawowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Urszula Tworek, Zofia Wąsik, Krystyna Łuniewska, Maria Zagórna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Urszula Tworek, Zofia Wąsik, Krystyna Łuniewska, Maria Zagórna |
Zawartość pudełka:
-9-częściowa plansza,
-4 koniki,
-4 jeźdźców,
-16 żetonów podków,
-18 żetonów przeszkód,
-5 żetonów premii,
-5 żetonów statuetek,
-kostka.
Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia, dla 2-4 graczy, czas gry ok. 10-15 minut.
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
stron 168
format 12,5 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Brzytwa jest zbiorem opowiadań, mających za tło współczesne realia. Bohaterowie to zwykli ludzie, ze swoimi wielkimi i małymi problemami. Na co dzień - najczęściej nieświadomie - poszukują zrozumienia samych siebie, wbrew szybko zmieniającej się wokół rzeczywistości, historie zaś, które im się zdarzają, zdają się sugerować istnienie drugiego dna w następujących po sobie i wypełnionych codzienną krzątaniną dniach. Urzędniczka nie potrafi dłużej znosić napastującego ją szefa, mieszkaniec małego miasteczka obsesyjnie drąży dawną znajomość z dziewczyną ze studiów, a dla wyjeżdżającego na szkolenie pracownika firmy staje się ono udręką nie do pokonania. Była malarka dożywa swych dni w nadmorskim uzdrowisku, zastanawiając się, czy piękno dziejące się wokół zdoła ocalić godność jej ostatnich miesięcy. Brak w tej prozie sensacji, prawda o bohaterach zawarta jest w drobnych i na pozór błahych zdarzeniach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Chmielewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Chmielewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Besta Plus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Besta Plus |
Skarpety Trendy 15-16 kpl.10 par
Biologia Po prostu LO kl.1-3 podręcznik / zakres podstawowy / CYKL WIELOLETNI
Najważniejsze zalety naszego podręcznika:
przystępny – prosty język przekazu ułatwia zrozumienie materiału;
nowoczesny – przedstawia zagadnienia na przykładach z otaczającego świata i odnosi się do najnowszych badań – pokazuje praktyczne zastosowania biologii, np. w medycynie czy rolnictwie;
skuteczny – powtórzenia i zadania na końcu każdego działu ułatwiają naukę i pomagają zapamiętać materiał;
uporządkowany – łatwo w nim odszukać potrzebne wiadomości, struktura lekcji jest przejrzysta i czytelna, w tekście nie ma zbędnych wyróżnień.
Do każdego podręcznika dołączony jest kod dostępu do zestawu elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl, które pomogą powtórzyć i utrwalić wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Archacka, Krzysztof Spalik, Joanna Stocka, Rafał Archac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Archacka, Krzysztof Spalik, Joanna Stocka, Rafał Archac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mirosław Żuławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mirosław Żuławski |
Rakietka TACTEO 50 Szara (do użytku zewnętrznego)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CORNILLEAU |
| Kod producenta | 455408 |
| EAN | 3222764554088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CORNILLEAU |
| Kod producenta | 455408 |
| EAN | 3222764554088 |
Piżama Feo 32048 -43X 32050 -99X
| Rozmiar | Długość bluzki | Obwód w biuście | Długość spodenek | Obwód w biodrach |
| S | 62 | 80-86 | 27 | 88-100 |
| M | 63 | 86-92 | 27 | 94-106 |
| L | 64 | 92-98 | 28 | 100-112 |
| XL | 65 | 98-104 | 28 | 106-118 |
Wskazówki: sugerowane pranie ręczne w wodzie o temp. max. 30 stop., prasować z max. temp. 110 stop. na lewej stronie, nie suszyć w suszarce mechanicznej, nie bielić, nie czyścić chemicznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

