| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416781 |
TETRA FishNet - siatka rozmiar L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724464 |
Vitakraft Menu Kids 500g.- Pokarm dla młodych królików
Z witaminami A, D3, E, C, B1, B2, B6, B12
Skład: pochodne warzyw (16% lucerna), pieczone produkty, zboża, warzywa (5% marchewki), nasiona, cukier trzcinowy- melasa, minerały, drożdżAnaliza: 15,0% proteiny, 3.7% olej, 14,0% włókna fibrynowe, 5.9% pył, 10,5% wilgoć, 61.5% węglowodany, 0,70% wapno, 0,35% fosfor.Suplement witaminowy/kg: 6613 U.l. witaminy A, 781 U.l. witaminy D3, 19,8 mg witaminy E, 21 ,9 mg witaminy C, 3,0 mg witaminy B1, 4,0 mg witaminy B2, 2,2 mg witaminy B6, 12,9 mg witaminy B12, 1,0 mg chlorku choinowego, 124,0 biotyna, 1,8 kwas foliowy, 6,4 mg, 41,0% żelazo, 13,6 mg magnez, 0,3 mg jod, 0,1 mg selen. Zawiera zaakceptowane dodatki EEC.
Karmienia: 3-8 tygodnia 35-45 g (około 3 łyżek stołowych) dziennie. Od 8 tygodnia 45-55 g (około 4 łyżek stołowych) dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Czapka Damska Model Pilar Dark Grey - Kamea
PILAR to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie.
- ciepła dwuwarstwowa czapka z domieszką wełny,
- z przodu ozdobna aplikacja,
- tył wykończony potrójną zakładką,
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
PROWADNICA ZAWORU WYDECHOWEGO URSUS 4512 , 4514 , 3326175
Numer do celów porównawczych :
3326175
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563326175 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563326175 |
Body Model BDV 107 Ecru - Vestiva
Polyester 23 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 30051 Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Ciepła, prosta sukienka o lekkim trapezowym kroju MM1059 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAYLICZNA HITACHI 20140-23541 ,KFP4163CFMSS
Numery do celów porównawczych:
20140-23541 ,KFP4163CFMSS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2014023541AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2014023541AE |
Bluzka Model Bogna d.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Mikita Canvital + lecytyna 150 tabletek PIES
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M362 Mint - Makadamia
Sportowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- z przodu sznurowanie
- model bez rękawka
- prosty krój
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 90 cm | 78 cm | 74 cm |
| 38 | 96 cm | 94 cm | 82 cm | 78 cm |
| 40 | 97 cm | 98 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 98 cm | 102 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
BOTKI NA OBCASIE SZNUROWANE H254 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model K233 Eva Beige - Gorsenia Lingerie
Figi typu brazilian. Gładkie, wykonane z miękkiej w dotyku, elastycznej mikrofibry z małą wstawką haftu z przodu. Ozdobione kokardką. Przód nogawek wykończony delikatną, ozdobną taśmą elastyczną. Tył nogawek wykończony podwójnie złożonym, elastycznym tiulem.
Do kompletu z biustonosz Noe.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Tanga panty Ecru - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. Tył z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Nestor Dropsy biszkoptowe z ziołami dla gryzoni 35g.
Skład: mąka, cukier, jajka, zioła 2%, tłuszcz roślinny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Niezwykle kuszące, kuse majteczki.
- kruczoczarny materiał z błyszczącymi, satynowymi elementami
- podkreślająca biodra, elastyczna koronka
- zadziorne wykończona z tyłu
- urocza koronka perfekcyjnie podkreśla pośladki
- przyjemny, błyszczący materiał (95% poliamid, 5% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
Bluzka Model B39 Paski/Multi - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 47 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 47 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 47 cm | 102 cm |
| 42 | 64 cm | 47 cm | 104 cm |
| 44 | 66 cm | 47 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
CHABA Obroża skórzana puklowana 12mm / 35cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3375 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3375 |


_1471250092_2430N.jpg)