Over Zoo Odżywka dla psów długowłosych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI HITACHI EX3600 ,KFP3225CFMSE , B5300-03501,
Numery do celów porównawczych:
KFP3225CFMSE , B5300-03501,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16613AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16613AE |
Brit Let\'s Bite Dog Brush Bone 90g - Dentystyczne, naturalne przysmaki dla psa
Skład: Hydrolizat białka z kurczaka, zboża, chlorofil, gliceryna, składników mineralnych, barwników i konserwantów zatwierdzonym przez UE
Analiza: 51,2% białka, tłuszczu 5%, popiół 1,3%, włókno 2,4%, wilgotność 12,7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sandał JAPONKI Z PIRAMIDKOWYMI ĆWIEKAMI DD26 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Nestor Witaminy na piórka dla małych papug 20g x 25 szt.
Opakowanie zawiera mieszankę ziaren o zwiększonej ilości nasion oleistych, która została nasączona koncentratem mineralno-witaminowym. Mieszanka doskonale uzupełnia niedobory składników pokarmowych, których w szczególności w okresie pierzenia domaga się organizm Twojej papugi. Witaminy ?na piórka? firmy Nestor wpłyną dodatnio nie tylko na stan upierzenia, ale i na ogólną kondycję ptaszka, jego zdrowie i samopoczucie.
Zawartość opakowania można podawać oddzielnie lub wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: owies bezłuskowy, kanar, konopie, proso, proso czerwone, siemię lniane Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 7%, wilgotność 10%, włókno surowe 17%, popiół surowy 1,5%, wapń 0,12 g, fosfor 0,04 g, miedź 0,1 mg, magnez 0,0009 g, żelazo 0,4 mg, kobalt 0,025 mg, cynk 0,0012 g, mangan 0,48 mg, wit. E 0,0003 mg, wit. B1 0,0004 mg, wit. B2 0,002 mg, wit B6 0,0007 mg, wit. B3 0,024 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bezprzewodowy Antyradar / Wykrywacz Radarów Whistler.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303404887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303404887 |
Zegar Biurkowy z Termometrem + Budzik + Czujnik Głosu/Wibracji + Podświetlany Ekran + Kalendarz...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414973 |
Furminator Mała szczotka wygładzająca - miękka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140320 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Catherine 268 Łosoś - Betina
Cechy modelu:
- zgrabny fason, taliowany, modelujący sylwetkę
- krój luźny, nie obciska, a uatrakcyjnia wygląd
- dekolt zapinany na zatrzaski, z lamówką
- śliczny, ciepły, niezapomniany kolor, który ożywia wygląd i ociepla stylizację
- krótki rękawek
- bawełna najlepsza gatunkowo.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomarańczowy |
Stringi CLEO Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M043 Ecru - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 104 cm |
| M | 55 cm | 100 cm |
| S | 55 cm | 96 cm |
| XL | 55 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Beżowy |
Kurtka damska Cabba 05 Honey - Cabba
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 104-3 Ecru/Gęste Kwiaty - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 76 cm |
| XL | 100 cm | 96 cm | 86 cm |
| XXL | 104 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Kobiece figi.
- wykonane z wysokiej jakości materiałów
- przód z siateczki
- tył z koronki
- wycięty krój
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
Joanna babydoll i stringi kolor biały
Klasyczna haleczka typu babydoll z elastycznego cienkiego materiału. Bardzo ciekawe miseczki rozcięte na środku i związane cienką atłasową wstążeczką. Uzupełnieniem są naszyte drobne falbaneczki. Spód obszyty miękką koronką. Całość bardzo ładnie kształtuje talię. Haleczka posiada regulowane szelki. W komplecie stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Sukienka Model 343 Oliwka - Figl
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- długi rękaw kimono
- luźna góra o kroju typu \"nietoperz\"
- dopasowany dół
- po bokach ozdobne marszczenia
- model wykonany jest z wiskozowej, rozciągliwej dzianiny
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Przenośny Telewizor LED/HDMI 7" + Pilot + DVB-T...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752360648 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752360648 |
Spódnica Model K279 Pink - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Model Venus Red - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 179-2 Viola Flowers - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 110 cm | 76 cm |
| M | 104 cm | 100 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 118 cm | 118 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_1465045574_5766N.jpg)