| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500112968 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500112968 |
Bluzka z kołnierzykiem B73 Sky Blue - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model S022 Model 4 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 100 cm |
| M | 57 cm | 96 cm |
| S | 57 cm | 92 cm |
| XL | 58 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
Przecinarka plazmowa CUTTER 40 SHERMAN
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Przecinarka CUTTER 40 jest urządzeniem inwertorowym wykonanym w technologii MOSFET 100kHz służącym do cięcia plazmą powietrzną blach i elementów stalowych, aluminiowych i miedzianych. Głównym przeznaczeniem przecinarki są prace naprawcze i usługowe w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany uchwyt 5m standardu ESAB z zajarzaniem dotykowym oraz wbudowany zespół przygotowania powietrza z reduktorem i manometrem umożliwiający regulację i kontrolę ciśnienia powietrza z panelu sterowniczego.
W komplecie znajdują się także przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, tarcza, młotek i szczotka. Wykaz części zamiennych do uchwytu plazmowego dostępny jest w cenniku.
| Numer katalogowy | SINW-CUTTER40 |
|---|---|
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Technologia wykonania | MOSFET |
| Prąd cięcia [A] | 34 |
| Cykl pracy [%] | 60 |
| Max. grubość cięcia [mm] | 9 |
| Max. pobór prądu [A] | 20,5 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 4,8 |
| Przepływ powietrza [m3/min] | 0,2 |
| Sposób zajarzania | Dotykowe |
| Masa [kg] | 9 |
| Wymiary (D x SZ x W) [mm] | 371 x 153 x 232 |
Wyposażenie standardowe Uchwyt do cięcia plazmą PT-31/5m Przewód masowy Tarcza spawalnicza Młotek ze szczotką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
Figi Welia Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L/XL | 92-101 cm |
| S/M | 84-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Ostrzałka Diamentowa Gerber, Składana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544180 |
Kurtka Damska Model M585 Oliwka - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka wizytowa Model 925 White - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Biały |
Sukienka Wiązanie Model ASU0043 Grey Grochy - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Dolina Noteci Premium z wołowiną saszetka 500 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Sandał PŁASKIE SANDAŁKI Z KORALIKAMI 3094-45MI Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liza Icelolly M-252 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Elian Grey - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 91-95 cm | 84-88 cm |
| XL | 106-110 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
Beretta 90TWO/ASG na Kule 6mm (nap. CO2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844489266 |
GF Kurtka pikowana czarna U11/4
Rozmiar: 4, długość od szyi do ogona 32 cm., obwód w klatce piersiowej49 cm.
Jak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyi b - długość grzbietu c - odległość miedzy środkiem przedniej i tylniej łapy d - odległość od łapy do szyi e - obwód w kłębie f - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Mobilny Mikro-Dyktafon/Rejestrator Dźwięku, Ukryty w Pendrive (na mikro-karty SD).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415313 |
Zestaw kart obrazkowych Hello Kitty
ANIMONDA Rafine Soupe Adult Cat smak: kurczak, kaczka, makaron 100g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (20% kurczak, 10% kaczka), produkty mączne (4% makaronu), zboże substancje mineralne. Analiza:Białko 8%, tłuszcz 5%, włókno 0,3%, popiół 2,5%, woda 81%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
CZARNE TENISÓWKI MCKEYLOR AH17-7953B CNBAH17-7953B - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bokserki Męskie Model Fabio 95 White - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
Over Zoo Szampon dla psów długowłosych 250ml
Dzięki zawartości olejków eterycznych z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium, szampon działa odstraszająco na owady (muszki, komary, kleszcze). Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych. Nie zawiera barwników. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić po ciele, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco glucoside, glyceryl oleate, polyguatemium-7, PEG-7, glyceryl cocoate, styrene/acrylates copolymer, hydrolyzed keratin, persea gratissima (avocado) fruit oil, malaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, citrus aurantium (orange) fruit oil, geraniol, citrus junos, fruit oil, citric acid, tetrasodium EDTA, sodium benzoate, potassium sorbate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |


_1464437626_5759N.jpg)