| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262169914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262169914 |
- miski biustonosza wykonane z pianki mikro
- skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
Kubek Obiektyw z imitacją szkła soczewki - termiczny
Kubek obiektyw posiada również pokrywkę będącą imitacją szkła obiektywu. To świetny pomysł na prezent nie tylko dla fotografów oraz miłośników zdjęć, ale także dla każdego amatora niebanalnych gadżetów:) Gadżet w pigułce: - kubek w kształcie obiektywu (wysokość 13 cm, średnica 8 cm)
- metalowe wypełnienie wewnątrz kubka
- pokrywka ze \"szkłem soczewki\" szczelnie dopasowana do kubka
- w zestawie znajduje się również woreczek na kubek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw |
Tropical Bactinin Pond 500ml.- Preparat z żywymi kulturami bakteri
Preparat zawierający żywe, wyselekcjonowane szczepy i kultury biologicznie czynnych bakterii wspomagających redukcję poziomu amoniaku i azotynów w oczkach ogrodowych.
Przeznaczony do stosowania w nowych zbiornikach z uzdatnioną wodą, w ustabilizowanych oczkach wodnych, po podmianie wody lub czyszczeniu filtra oraz po leczeniu ryb. Preparat efektywnie przyspiesza proces dojrzewania oczka ogrodowego, stymulując rozwój bakterii nitryfikacyjnych. Regularnie stosowany zapewnia biologiczną równowagę w zbiorniku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sweter model 70003C Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 61 cm | Szer. na p?asko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Bondy chemise black - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 15mm/1,2m różowa
Wymiar: szerokość smyczy 15mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522015RS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522015RS |
TETRA IN 800 plus Impeller - wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134713 |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
- Elegancka bluzka
- wykonana ze zwiewnego materiału
- krótszy fason
- długi rękaw
- pionowe i poziome przeszycia
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Chrumiś - pełnowartościowy pokarm dla królików 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Vitakraft Vita Bon Cats 31tabl.- Witaminy dla kotów dorosłych
Jedna tabletka Vitakraft Vitabon dziennie - to wystarczy, aby
- wzmocnić kościec
- budować prawidłową muskulaturę
- tworzyć właściwą strukturę krwi i wzmacniać system nerwowy
- wspomagać prawidłową przemianę materii
- dbać o zdrowie oczu, jamy ustnej i serca
- zapewnić zdrowie skóry i wspaniałą, lśniącą sierść
Zawierają: wapń, fosfor, witaminę A, D3, C, E, B1, B2, B6, B12, biotynę, kwas nikotynowy i kwas pantotenowy, miedź, żelazo, cynk, mangan, jod, kobalt, taurynę.
Podaje się jedną tabletkę dziennie. Tabletki charakteryzują się dobrym smakiem - są lubiane przez koty i chętnie jedzone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24033 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Anika I Black/Red - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| 48 | 118 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Identyfikator (4GB) Nagrywający Obraz + Dźwięk +....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
Lokomotywa - Część Zamienna Do Torów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
10szt. Liczników/Clickerów/Klikaczy.
do Zliczania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415469 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415469 |
Spódnica midi z kokardą 253 Grey - Bien Fashion
Elastan 4 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 80 cm |
| M | 72 cm | 76 cm |
| S | 71 cm | 72 cm |
| XL | 74 cm | 84 cm |
| XS | 70 cm | 68 cm |
| XXL | 74 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Alarm Wstrząsowy Bezprzewodowy - Moc 95dB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
Sukienka Model 252 Beige - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_1462019839_5631N.jpg)