| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415678 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415678 |
Stringi Model 819-THO-1 Black - Obsessive
Chcesz, by Wasz kolejny wieczór we dwoje był naprawdę wyjątkowy? Te słodko-pikantne majteczki są idealnym sposobem na przygotowanie gorącej niespodzianki! Zabierz je do siebie i daj się obsesyjnie zainspirować!
Zobacz je z bliska:
- prześwitująca siateczka z delikatnym wzorkiem
- ozdobna koronka z motywem różowych kwiatuszków
- z przodu zalotna kokardka
- kusząco odkryte pośladki
- przyjemny, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Pam Cappucino - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model Luna Grey/Blue - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Bluzka z marszczonym dekoltem B81 Grey/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 96 cm |
| 38 | 63 cm | 100 cm |
| 40 | 65 cm | 104 cm |
| 42 | 66.5 cm | 108 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Star dł. r. Navy - Italian Fashion
świetna koszula Star.
- całość w modne gwiazdki
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- koszula wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka dresowa tuba 264 Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 133 cm | 106 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 133 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| S | 132 cm | 98 cm | 98 cm | 94 cm |
| XL | 134 cm | 110 cm | 110 cm | 106 cm |
| XS | 130 cm | 94 cm | 94 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
TETRA Tetratec EX 1200 O-Rings for motor head - uszczelka pod głowicę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167292 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167292 |
Komplet Model Federica White - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
Stacja Pogody + Zegar + Projektor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
Biustonosz push up Biustonosz Bardotka B-02 White - Wiesmann
Elastan 7 %
~Polamid 43 %
Polyester 41 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model T140 Blue - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi Model Melanie Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Figi Big Model 1764 Multicolor - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
Dual SFX Evolution składa się z dwóch niezależnych części: kontrolera do ręki prawej i manetki sterującej (FragChuck), która jest dokładną kopią z modelu Dual SFX Frag Pro. Prawy kontroler zawiera gałkę analogową, przyciski geometryczne, przycisk SWAP/START oraz przełącznik ułatwiający przewijanie okna przeglądarki internetowej. Dodatkowo zabudowano w nim drugi, niezależny system kontroli ruchu SIXAXIS z funkcją wyłączenia gdy nie jest używany.
Dual SFX Evolution pozwala na większe zaangażowanie w grę w porównaniu do standardowego kontrolera PS3.
- 1 kontroler do lewej dłoni (nunchuck)
- 1 Dongle (WiFi)
- 1 kabel USB
- Instrukcja PL
– Kompatybilny z konsolą Playstation® 3 i komputerami PC
– Przełącznik do przewijania ułatwiający kontrolę
– Przycisk FRAG ułatwiający precyzyjne manewry
– Dwa niezależne systemy sterowania w płaszczyźnie / pełna kontrola SixAxis
– Czas pracy bez ładowania do 10 godzin
– Funkcja ładowania w czasie gry
– Zamiana funkcji gałek analogowych (SWAP)
– Programowalny ruch kontrolera (motion over-ide)
– Aktualizacja firmware
– Gwarancja 24 miesiące
Komplet Model Iside White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
SZTYBLETY Z ĆWIEKAMI CZARNE LL-168 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M021 White - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY SALOMEA 6163 V3
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- regulowane ramiączka
- miękkie miseczki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |


_1461517140_5629N.jpg)