| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415583859 |
Figi Model VF-211/221 Violet - Vena
produkt polski, wysokojakościowy
ładnie dopasowuje się do kobiecego ciała
sprosta najwyższym wymaganiom
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Kombinezon Damski Model 314 SKy Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M411 Black - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Lara Senior - karma dla kotów powyżej 7 roku życia 2kg
(powyżej 7-go roku życia). Chrupiące krokiety z dodatkiem kurczaka i indyka są bardzo chętnie
jedzone, a dodatek witamin, minerałów i substancji odżywczych zapewni dojrzałym kotom wszystkiego co potrzebne, aby cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 26%, indyk 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, celuloza, minerały, drożdże.
Analiza chemiczna: białko surowe 32%, tłuszcz surowy 9%, włókno surowe 2,5%,
popiół surowy 8%, wapń 1,1%, fosfor 1%, tauryna 0,4%.
Dawkowanie: wg załączonej tabeli.
Należy zapewnić kotu nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441067 |
Bluzka Model Ofelia Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Zegarek Treningowy z Pulsometrem, EKG...
Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
Bluzka Model K432 Wzór 63 - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 17428 Navy - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 90 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 95 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| S | 94 cm | 82 cm | 74 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Model A50 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
TETRA Discus Pro pokarm dla dyskowców 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197701 |
Kule Gumowe 12,7mm (cal. 0,50") do Pistoletu RAM Major PDG50 (50szt.).
RAM Major PDG50.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900843932189 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900843932189 |
Śruty Diabolo Płaskie Moletowane 4,5mm – 500szt.
(177) – 500szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544124 |
Sweter Modny kardigan zapinany na guziki MM2070 Light Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Generator Mgły do Jonizacji Powietrza.
w Różnych Kolorach Wytworzoną Mgłę,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415010 |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni CH4 58,5 x 38,5 x 55 cm
Wyposażenie: domek, kołowrotek, 2 podesty i 3 tub KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 58,5 szer. x 38,5 głębokość x 55 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Naklejka „OBIEKT MONITOROWANY”.
z Logo 2-ch Kamer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
Półbiustonosz Model V-5301 Surprise me Black/Beige - Axami
Elastan 4 %
~Polamid 31 %
~Poliuretan 21 %
Polyester 13 %
~Viscosa 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 86-88 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Flexi Vario linka 3 metry rozmiar XS - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |


_1458410825_5345N.jpg)