| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086209135 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086209135 |
TOREBKA KUFEREK CZARNA TB-S-107 CZARNY - Inello
Wysokość 19,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sukienka Model L185 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 78 cm | 70 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 74 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Romance 032 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Etui/Futerał na Konsolę do Gier/PSP itp.
Gier, PSP Slim itp. + Smycz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415590 |
Bluza Damska Model L011 Grey - Lou-Lou
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 79/101 cm | 114 cm | 102 cm |
| 40/42 | 80/102 cm | 120 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 667 Ronnie Black - Gaia
Klasyczny usztywniany biustonosz, wykonany z połączenia subtelnej koronki oraz lekko połyskującej dzianiny. Dół miseczek wyścielony jest od wewnątrz 100% bawełną. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy zostały wykonane ze sprężystej lycry. Dzięki doskonale dobranym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka, fiszbiny pionowe oraz zapięcie na haftki. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza.
Do kompletu polecamy figi 667.
Elastan 10 %
~Polamid 61 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 9 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
SZPILKI BROKATOWE NIEBIESKIE 5127 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Marko Kostium Kąpielowy Lisa M-159 Red - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Element Zawieszenia Upper Arm Swing 710 - 710-006 ( 4szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
Spodnie Damskie Model SD17 Fuksja - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 102 cm | 32 cm | 92 cm | 68 cm |
| 36 | 104 cm | 33 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 104 cm | 33 cm | 98 cm | 76 cm |
| 40 | 104 cm | 34 cm | 100 cm | 80 cm |
| 42 | 105 cm | 35 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
Sweter Damski Model S51 Dark Yellow - Makadamia
Modny sweterek typu oversize.
- komfortowy luźny fason
- dłuższy krój
- dekolt w łódkę
- rękaw długi typu kimono
- po bokach kieszenie
- wykonany jest z ciepłej, wysokiej jakości przędzy
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 100 cm | 112 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Żółty |
Mały klasyczny PLECAK GRUNGE ekoskóra małe nity 832F Black - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model SWE147 Green - MKM
Bawełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Karen Green - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Zielony |
Bodystocking Danae - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Spódnica Model 387 Flowers - Figl
-Stylowa spódnica podkreślająca kobiece kształty.
- ołówkowy krój
- z boku zapięcie na kryty zamek
- modny wzór kwiatów
- spódnica wykonana z grubszego, piankowego materiału
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra FAN-3 PLUS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100793 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100793 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Koszulka Eliza PK01 Gray - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 64 cm | 92 cm | 90 cm |
| M | 62 cm | 88 cm | 86 cm |
| S | 60 cm | 84 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |


_1454256005_5122N.jpg)