Zestaw Wielozadaniowy: 2-Żołnieżyki + Różne Akcesoria Zadaniowe i Spadochron.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415534 |
Sukienka Model 103-1 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Śnieżka na rdzę zielona połysk 0,65l TEFLON
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 6 |
Materiał powlekający wykonanny jest z bardzo miękkiego materiału. Metalowy stelaż jest składany.
Pokrowiec hamaka jest zdejmowany i można go prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone:
miejsce do leżenia 49 x 37 cm, wysokość oparcia 24 cm
Waga ze stelażem ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | 394757.0 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | 394757.0 |
Kombinezon Damski Model K344 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Piżama Szorty do spania Model 3086 Navy - Babella
świetne, wygodne szorty do spania w paseczki.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi satynowa kokardka.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model 240010 Black/Yellow - Enny
Elegancka bluzka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- prosty krój
- z przodu w dole ozdobne zamki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- wzór w kontrastową kratę
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 91 cm |
| 36 | 95 cm |
| 38 | 99 cm |
| 40 | 103 cm |
| 42 | 107 cm |
| 44 | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S011/8961 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model MOE088 Red - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 92 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| S | 58 cm | 84 cm |
| XL | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Pistolet XBG / ASG na Kulki 6mm (napęd Co2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |
Pinokio domek drewniany narożny 27,5x27,5x15 cm
Domek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i estetyczny.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
Domej narożny zajmuje mniej miejsca gdyż można go postawić w rogu klatki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P07 |
Trixie Miseczka metalowa do zawieszenia 600 ml 12 cm
Pojemność miski: 600ml
Średnica: 12cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 70G,85G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 70G,85G |
Tablet Edukacyjny Dotykowy do Nauki Czytania (j.polski).
Interaktywny Tablet Edukacyjny,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
Sztywna torebka teczka MANZANA klasyczna muflon 843E Beige - Manzana
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
KLAPKI LORDSY CZARNE D-6539 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,9 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S6102-B Leoni Pattern White/Black - Lemaya
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model K357 Blanca Beige - Gorsenia Lingerie
Mostek wykonany jest także z koronki, a środek biustonosz idealnie przylegający do mostka, ozdabia malutka kokardka.
Ramiączka regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Na bokach fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru, z 3-stopniową regulacją obwodu.
Elastan 8 %
~Polamid 71 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 105B | 103-107 cm | 119-121 cm |
| 105C | 103-107 cm | 121-123 cm |
| 105D | 103-107 cm | 123-125 cm |
| 105E | 103-107 cm | 125-127 cm |
| 110B | 108-112 cm | 124-126 cm |
| 110C | 108-112 cm | 126-128 cm |
| 110D | 108-112 cm | 128-130 cm |
| 115B | 113-117 cm | 129-131 cm |
| 115C | 113-117 cm | 131-133 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
TETRA IN 600 plus Impeller - wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134706 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134706 |
Komplet Model Vikriti Pink - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 86.5-88 cm |
| M | 93 cm | 84.5-86 cm |
| S | 90 cm | 82-84 cm |
| XL | 99 cm | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T107 Grey - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 892 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |


_3318.jpg)