Zestaw: 3-Żołnieżyki, 5-Karabinów i Motocykl.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
Piżama Damska Model Hana 2118 AW/17 K2 Grey - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model B29 Kratka Black - Nife
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 94 cm |
| 38 | 49 cm | 98 cm |
| 40 | 49 cm | 102 cm |
| 42 | 50 cm | 104 cm |
| 44 | 50 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Miseczka porcelanowa z łapka - XL
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie i płaskie dno zapobiega przewracaniu miski. Idealnie nadaje się na wodę lub większe ilości suchej karmy. Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory:
brązowy
Wymiary/pojemność:
∅ 16cm / 0,8l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24532 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24532 |
Sukienka Sportowa wygodna sukienka tunika TR1988 Blue - Trand by GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE ,C23.0/23.0/6.4L 34570
Numery do celów porównawczych: C23.0/23.0/6.4L 34570 , C23.0-23.0-6.4L 34570 , C23.0 23.0 6.4L 34570 ,C23.023.06.4L 34570
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17270AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17270AE |
Zasilacz Ładowarka 4.2V 500mA Kc0025
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0025 |
Spódnica Komplet Model VT031 Brown - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Stringi Model VS-322 Black/Bordo - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Selecta MAX Obroża przeciwko pchłom i kleszczom dla psów 75cm.
Zwalczanie pasożytów zewnętrznych u psów. Stosować u psów dorosłych. Sposób użycia: Obroża do stosowania zewnętrznego w postaci paska 75 cm z polichlorku winylu, z którego uwalniany jest powoli geraniol (13g/100g). Po wyjęciu z opakowania dostosować długość obroży do szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcia pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia. Zbędny pask należy odciąć. Produkt należy stosować według zaleceń zawartych na opakowaniu.
Obroża MAX działa skutecznie przez 4 miesiące po otwarciu opakowania. Skład: W postaci paska z polichlorku winylu, substancja czynna 6%-10%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
Mała Kopertówka Koperta 647i Black/Gold - Manzana
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Bawełniana damska modna bluzka TR1817_1 Pudrowy - Trand by GrandUA
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L027 Pink - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| M | 105 cm | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| XL | 105 cm | 108 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model K320 Black - Lenitif
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon damski z zamkiem z tyłu 213 Blue - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 122 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 116 cm | 104 cm | 96 cm |
| S | 112 cm | 102 cm | 92 cm |
| XL | 128 cm | 108 cm | 106 cm |
| XS | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet Model VT086 Black - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI NA KOTURNIE Z FUTERKIEM H6503A.GR CNBH6503A.GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Herbal Pets Karma ziołowa standard dla jaszczurki 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Model M519 Wzór 33 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Czapka Damska Model Estele Grey Melange - Kamea
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Vidaron lakierobejca orzech włoski 0,75l
Wysokiej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector, przeznaczona do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystyka:
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
- bardzo łatwa aplikacja
- zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność: do 20m²/l
- opakowania: 400ml, 750ml, 2,5l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: połysk
- typ wykończenia: powłoka lakiernicza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |


_4488.jpg)